S'Agapõ Happy Star wisiorek pragnie SHA45

Marka: S'Agapõ Nr katalogowy: 100002549721

Sprzedaż partnerska

S'Agapõ Happy Star wisiorek pragnie SHA45

Happy Star wisiorek pragnie SHA45. Pełny opis

63

63 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

  • Unikalny wisiorek zaprojektowany przez markę SAgapõ</strong> , </li><li> A <strong>pięć <strong>gwiazdek-punktowe,</strong></strong> </li><li> Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 316L, </li><li> urządzone powierzchnia znaku Star „życzeń” lub „życzeniami”. </li><li> Dzięki smycz może być przycięty na naszyjnik wisiorek i bransoletkę, </li><li> jej wymiary bez przystawki 2 x 1,6 cm </li><li> <strong>Łączenie z innymi kroplami SAgapõ idealnego wyglądu.
  • z pięknym wisiorek można poprosić o prawie wszystko.
Materiał: stal chirurgiczna
Wykończenie: połysk
Zapięcie: karabinczyk
Kolor: srebrny
Szerokość: 1,6 cm
Długość: 3 cm

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie dla kobiet
Materiał stal chirurgiczna
Kolor srebrny
Długość 3 cm