W MALL.pl możesz wybierać z szerokiej gamy produktów z kategorii worki na kapcie dla dzieci. Zamów już dziś i ciesz się akcesoriami dla swojego malucha.

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Chcesz zaoszczędzić na przesyłce? Odbierz swoje zamówienie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Za zakupy zapłacisz online, w gotówce lub w wygodnych ratach.
  • Jeśli produkty z kategorii worki na kapcie dla dzieci nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Nasz Dział Obsługi Klienta pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z zamówieniem.

Zobacz najnowsze produkty z działu worki na kapcie dla dzieci lub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap atrakcyjnych wyprzedaży.

W MALL.pl możesz wybierać spośród ponad 150 tysięcy produktów.

2 produkty
Pixie Crew plecak-worek Magiczne cekiny
3x

Pixie Crew plecak-worek Magiczne cekiny

57 zł

Prosty worek zwany także Gymsack wykonany został w 100% z poliestru i jest bardzo popularny wśród dzieci i młodzieży. Jest idealny na kapcie, siłownię, do pracy lub na rower. Unikalny silikonowy panel kreatywny PIXIE CREW TM jest umieszczony na przedniej części i świeci w ciemnościach. Każdy plecak zawiera też paczkę z około 55 małymi pikselami PIXIES i minigalerię inspiracji.

Dostarcza MALL
Pixie Crew plecak/worek Graffiti

Pixie Crew plecak/worek Graffiti

55 zł

Prosty plecak/ torba Gymsack, wykonany w 100% z poliestru. Jest popularny wśród dzieci, nastolatków i młodzieży. Jest idealny na kapcie, siłownię, do pracy lub na rower. Popularny silikonowy panel znajduje się z przodu worka. Pakiet pikseli i mini galeria dla inspiracji.

Dostarcza MALL