OSPREY bukłak Hydraulics 2L Reservoir Blue
142 zł

Raty 10x0 %

Osprey Hydraulics Reservoir to bukłak na wodę o pojemności 2 L. Został wykonany z bardzo wytrzymałego materiału, gwarantując tym samym długą żywotność. Produkt jest całkowicie wolny od Bisfenolu A.

OSPREY bukłak Hydraulics Lt 1.5L Reservoir Red
120 zł

Raty 10x0 %

Osprey Hydraulics Lt Reservoir to bukłak na wodę o pojemności 1,5 L. Został wykonany z bardzo wytrzymałego materiału, gwarantując tym samym długą żywotność. Produkt jest całkowicie wolny od Bisfenolu A.

OSPREY zestaw do czyszczenia bukłaków wodnych Hydraulics Cleaning Kit red
115 zł 89 zł

Raty 10x0 %

Osprey Hydraulics Cleaning Kit to funkcjonalny zestaw przeznaczony do czyszczenia bukłaków wodnych marki Osprey. Wyposażony w dwie szczoteczki – jedną do czyszczenia dna, drugą do pielęgnacji wężyka. Ponadto, w zestawie znajduje się praktyczny stojak, który ułatwia suszenie bukłaka.

Camelbak bukłak Unbottle 2l Frost Grey/Turkish Sea
199 zł 149 zł

Raty 10x0 %

Izolowany bukłak na wodę Camelbak Unbottle 2l doskonale sprawdzi się w podróży, na wycieczkach turystycznych i rowerowych. Posiada haczyki, umożliwiające stabilne zamocowanie w dowolnym miejscu. Jest łatwy w montażu i wygodny w użyciu.

OSPREY wężyk Hydraulics Quick Connect Grey
35 zł 25 zł

Raty 10x0 %

OSPREY Hydraulics Quick Connect to wężyk z zaworem dedykowany dla wszystkich użytkowników bukłaków na wodę marki Osprey. Wysoka jakość wykonania zapewnia długą żywotność.