Erba wózek ręczny składany - ładowność 150kg
179 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek platformowy na gumowych kołach marki Erba sprawdza się zarówno w magazynach, jak i gospodarstwach domowych. Dzięki macie antypoślizgowejskładanemu uchwytowi wózek jest bardzo komfortowy w użyciu.


Erba wózek ręczny z dmuchanymi kołami - ładowność 300kg
425 zł

Wózek platformowy na pompowanych kołach marki Erba to wyjątkowo pomocne narzędzie, przydatne nie tylko w magazynach . Dzięki składanemu uchwytowi wózek jest bardzo łatwy w przechowywaniu, a pompowane koła ułatwiają transport.


Erba wózek paletowy 2,5 t
1 529 zł
+ darmowa dostawa

Profesjonalny wózek paletowy marki Erba o ładowności równej 2,5 t idealnie sprawdzi się w różnych warunkach pracy. Zapewnia szybkie i wygodne unoszenie towaru oraz gwarantuje wysoką jakość dzięki zastosowanym materiałom.


Erba wózek paletowy 2 t
3 539 zł

3 299 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Profesjonalny wózek paletowy marki Erba o ładowności równej 2 t, wyposażony został w wagę cyfrową. Idealnie sprawdzi się w różnych warunkach pracy. Zapewnia szybkie i wygodne unoszenie towaru oraz gwarantuje wysoką jakość dzięki zastosowanym materiałom.


Erba wózek ręczny składany - ładowność 300kg
285 zł

Wózek platformowy na gumowych kołach marki Erba to wyjątkowo pomocne narzędzie, sprawdzające się zarówno w firmach, jak i gospodarstwach domowych. Dzięki macie antypoślizgowej wózek jest bezpieczny w użyciu.


Erba wózek transportowy ER-14200
319 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek transportowy marki Erba o pojemności do 250 kg to funkcjonalne narzędzie nie tylko do firm. Dodatkowo opuszczana kratka pozwala na zwiększenie powierzchni transportowej wózka.


Erba wózek transportowy ER-14213
405 zł

Wózek transportowy firmy Erba o pojemności 250 kg przydaje się nie tylko w magazynach, ale również w gospodarstwach domowych. System 6 gumowych kółek pozwala na poruszanie się po schodach.


Erba wózek transportowy ER-14214
295 zł

Wózek transportowy marki Erba o pojemności 200 kg ułatwia życie nie tylko w firmach, ale także w gospodarstwach domowych. Uchywty bezpieczeństwa zakończone ochraniaczami pozwalają na bezpieczne użytkowanie.


Erba wózek transportowy ER-14215
319 zł

Wózek transportowy marki Erba o pojemności 250 kg to bardzo użyteczne narzędzie, które przydaje się w gospodarstwach domowych. Nadmuchiwane koła pozwalają na poruszanie się po nierównych powierzchniach.


Erba wózek transportowy ER-14216
199 zł

Wózek transportowy marki Erba o pojemności 150 kg stanowi idealne dopełnienie nie tylko firm, ale również gospodarstw domowych. Nadmuchiwane kółka pozwalają na bezpieczny transport po nierównych powierzchniach.


Fieldmann składany wózek transportowy FDZT 4070
210,10 zł

135 zł

Składany wózek transportowy FDV 10201-A o maksymalnym udźwigu 70 kg, może być używany głównie w magazynach i warsztatach, do przenoszenia cięższych rzeczy. Będzie odpowiedni również do pracy w domu, czy domku gospodarczym. Wózek waży 4,6 kg.


Hecht wózek transportowy 0070
109 zł

Składany wózek transportowy Hecht 0070 – ma udźwig do 70 kg i waży 4,6 kg – będzie przydatny zwłaszcza w magazynach i warsztatach do przenoszenia cięższych rzeczy, zarówno w domu, jak i na budowie.


M.A.T Group wózek platformowy (791497)
397 zł

Solidny wózek platformowy marki M.A.T. Group jest idealny do transportu różnego rodzaju towarów. Wyposażony w antypoślizgową powierzchnię platformy, zapewnia stabilność i trwałość produktu.


MacHook platformowy wózek składany
259 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczny wózek platformowy marki MacHook o ładowności 137 kg. Wózek jest bardzo lekki, łatwo składany, w tym koła. Teleskopowy uchwyt z 3 pozycjami zapewnia wygodną obsługę. To wysokiej jakości konstrukcja wykonana z trwałych materiałów.


MacHook składany wózek transportowy rudl
119 zł

Praktyczny składany wózek transportowy rudl MacHookładownością 68 kg i wymiarami powierzchni do przewożenia 39×28 cm. Jest bardzo lekki (3,1 kg) i niezwykle ułatwia przewożenie ciężkich przedmiotów. Został wyposażony w teleskopowy uchwyt. Zawiera gumowy pasek do zabezpieczenia ładunku. To wysokiej jakości konstrukcja wykonana z trwałych materiałów.