Erba wózek ręczny z dmuchanymi kołami - ładowność 300kg
425 zł
+ darmowa dostawa

Wózek platformowy na pompowanych kołach marki Erba to wyjątkowo pomocne narzędzie, przydatne nie tylko w magazynach . Dzięki składanemu uchwytowi wózek jest bardzo łatwy w przechowywaniu, a pompowane koła ułatwiają transport.


Erba wózek ręczny składany - ładowność 150kg
179 zł

Wózek platformowy na gumowych kołach marki Erba sprawdza się zarówno w magazynach, jak i gospodarstwach domowych. Dzięki macie antypoślizgowejskładanemu uchwytowi wózek jest bardzo komfortowy w użyciu.


Erba wózek transportowy ER-14216
199 zł

Wózek transportowy marki Erba o pojemności 150 kg stanowi idealne dopełnienie nie tylko firm, ale również gospodarstw domowych. Nadmuchiwane kółka pozwalają na bezpieczny transport po nierównych powierzchniach.


Erba wózek paletowy 2,5 t
1 529 zł
+ darmowa dostawa

Profesjonalny wózek paletowy marki Erba o ładowności równej 2,5 t idealnie sprawdzi się w różnych warunkach pracy. Zapewnia szybkie i wygodne unoszenie towaru oraz gwarantuje wysoką jakość dzięki zastosowanym materiałom.


Erba wózek transportowy ER-14200
319 zł
+ darmowa dostawa

Wózek transportowy marki Erba o pojemności do 250 kg to funkcjonalne narzędzie nie tylko do firm. Dodatkowo opuszczana kratka pozwala na zwiększenie powierzchni transportowej wózka.


Erba wózek transportowy ER-14213
405 zł
+ darmowa dostawa

Wózek transportowy firmy Erba o pojemności 250 kg przydaje się nie tylko w magazynach, ale również w gospodarstwach domowych. System 6 gumowych kółek pozwala na poruszanie się po schodach.


Erba wózek transportowy ER-14215-15%
319 zł

269 zł

Promocja

Wózek transportowy marki Erba o pojemności 250 kg to bardzo użyteczne narzędzie, które przydaje się w gospodarstwach domowych. Nadmuchiwane koła pozwalają na poruszanie się po nierównych powierzchniach.


Fieldmann składany wózek transportowy FDZT 4070
210,10 zł

135 zł

Składany wózek transportowy FDV 10201-A o maksymalnym udźwigu 70 kg, może być używany głównie w magazynach i warsztatach, do przenoszenia cięższych rzeczy. Będzie odpowiedni również do pracy w domu, czy domku gospodarczym. Wózek waży 4,6 kg.


M.A.T Group wózek platformowy (791497)
397 zł
+ darmowa dostawa

Solidny wózek platformowy marki M.A.T. Group jest idealny do transportu różnego rodzaju towarów. Wyposażony w antypoślizgową powierzchnię platformy, zapewnia stabilność i trwałość produktu.


Erba wózek ręczny składany - ładowność 300kg
285 zł
+ darmowa dostawa

Wózek platformowy na gumowych kołach marki Erba to wyjątkowo pomocne narzędzie, sprawdzające się zarówno w firmach, jak i gospodarstwach domowych. Dzięki macie antypoślizgowej wózek jest bezpieczny w użyciu.


Erba wózek transportowy ER-14214
295 zł
+ darmowa dostawa

Wózek transportowy marki Erba o pojemności 200 kg ułatwia życie nie tylko w firmach, ale także w gospodarstwach domowych. Uchywty bezpieczeństwa zakończone ochraniaczami pozwalają na bezpieczne użytkowanie.


MacHook platformowy wózek składany
259 zł

Praktyczny wózek platformowy marki MacHook o ładowności 137 kg. Wózek jest bardzo lekki, łatwo składany, w tym koła. Teleskopowy uchwyt z 3 pozycjami zapewnia wygodną obsługę. To wysokiej jakości konstrukcja wykonana z trwałych materiałów.


Hecht Wózek paletowy 0090
149 zł

Składany wózek paletowy Hecht 0090 o udźwigu do 90 kg i wadze 4,6 kg, może być używany w magazynach i warsztatach do przewożenia cięższych przedmiotów.


Erba wózek paletowy 2 t
3 539 zł

3 299 zł
+ darmowa dostawa

Profesjonalny wózek paletowy marki Erba o ładowności równej 2 t, wyposażony został w wagę cyfrową. Idealnie sprawdzi się w różnych warunkach pracy. Zapewnia szybkie i wygodne unoszenie towaru oraz gwarantuje wysoką jakość dzięki zastosowanym materiałom.


Hecht wózek transportowy 0070
109 zł

Składany wózek transportowy Hecht 0070 – ma udźwig do 70 kg i waży 4,6 kg – będzie przydatny zwłaszcza w magazynach i warsztatach do przenoszenia cięższych rzeczy, zarówno w domu, jak i na budowie.


MacHook składany wózek transportowy rudl
119 zł

Praktyczny składany wózek transportowy rudl MacHookładownością 68 kg i wymiarami powierzchni do przewożenia 39×28 cm. Jest bardzo lekki (3,1 kg) i niezwykle ułatwia przewożenie ciężkich przedmiotów. Został wyposażony w teleskopowy uchwyt. Zawiera gumowy pasek do zabezpieczenia ładunku. To wysokiej jakości konstrukcja wykonana z trwałych materiałów.