Hauck Wózek dziecięcy Runner - 2019, black neon yellow
699 zł
+ darmowa dostawa

Hauck Runner 2019 to wózek idealny do biegania po mieście i w terenie. Jest wyposażony w duże pompowane koła, regulowany uchwyt, skrętne przednie koło i oparcie dla dziecka do pozycji niemal leżącej. Wózek szybko się składa i nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku.


Hauck iPro wózek dziecięcy Saturn R 2019
1 229 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek dziecięcy Hauck Saturn R o nowoczesnym i eleganckim wzornictwie będzie dla Ciebie idealnym towarzyszem w mieście. Można go łączyćgłęboką gondolą lub fotelikiem samochodowym iPro za pomocą adaptera.


Hauck Wózek Runner 2019
719 zł
+ darmowa dostawa

Wózek Runner do jazdy w dosłownie każdym terenie. Dzięki dużym, dmuchanym kołom, zdoła z łatwością dać sobie radę na każdym podłożu. Tylne koła mają wysokość 40 cm a przednie można obracać lub zablokować, zależnie od warunków.


Hauck Wózek spacerowy Citi Neo II 2019
359 zł

Hauck Citi Neo II model 2019 to lekka trójkołowa spacerówka idealna do miasta lub do parku. Konstrukcja wózka umożliwia błyskawiczne składanie, ponadto jest wyposażony w praktyczny uchwyt na picie, 5-punktowy pas bezpieczeństwa oraz regulowane oparcie dla dziecka, rozkładane do pozycji niemal leżącej. Wózek jest amortyzowany, dzięki czemu zapewnia komfort dziecku przez cały czas jazdy.


Hauck Wózek Pacific 3 Shop N Drive Set 2019
1 049 zł
+ darmowa dostawa

Wózek Pacific 3 Shop N Drive Set 3 w 1, który przyda się już od urodzenia. Dzięki łatwemu zmienianiu z głębokiego wózka w wózek sportowy, przyda się każdemu, praktycznemu rodzicowi.


Hauck Wózek spacerowy Rapid 4 - 2019
519 zł

Hauck Rapid 4 model 2019 to lekki wózek wielofunkcyjny. Prosty mechanizm składania, regulacja wysokości uchwytu i pozycjonowania oparcia pleców oraz podnóżek sprawiają, że jest idealnym towarzyszem na spacery. Dzięki obrotowym kołom przednim, wózek jest bardzo zwrotny.


Hauck Wózek sportowy Shopper Neo II 2019
319 zł

Wózek sportowy Shopper Neo II 2019 marki Hauck w praktyczny sposób można złożyć jedną ręką. Został wyposażony w wygodne uchwyty na napoje oraz przestronny kosz na zakupy. Posiada możliwość regulowania oparcia, również do pozycji poziomej.


Hauck wózek spacerowy Duett 3 2019 melange charcoal
1 795 zł
+ darmowa dostawa

Wózek spacerowy Duett 3 2019 marki Hauck jest niezwykle wszechstronny: może być używany dla jednego dziecka lub dla rodzeństwa, po montażu dodatkowego siedziska, a nawet dla bliźniąt od urodzenia po zakupie drugiej głębokiej gondoli.


Hauck Wózek spacerowy Shopper Neo II 2019, caviar/silver
369 zł

Hauck Shopper Neo II 2019 to wózek spacerowy, który można z łatwością składać używając tylko jednej ręki. Wyposażony jest w duży kosz na zakupy i duży pulpit z miejscem na kubeczek czy butelkę. Dzięki temu uchwytowi będziesz miała niezbędne naczynia z napojem zawsze pod ręką. Posiada regulowane tylne oparcie oraz zdejmowane zadaszenie.


Hauck Wózek Rapid 3 Plus Trio Set 2019
1 385 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek Hauck Rapid 3 Plus Trio Set doceni każdy rodzic, jest to bowiem model 3 w 1, który będzie Wam towarzyszył od urodzenia, aż po wiek przedszkolny. Model nowoczesny i lekki, idealny do codziennego użytkowania lub relaksującego wypoczynku.


Hauck Wózek Rapid 4 Plus Trio Set 2019
1 239 zł
+ darmowa dostawa

Wózek Hauck Rapid 4 Plus Trio Set zostanie doceniony przez każdego rodzica, ze względu na budowę 3 w 1, dzięki której model będzie towarzyszył maluchowi od narodzenia do wieku przedszkolnego. Nowoczesny i lekki wózek, idealny do codziennych spacerów i relaksującego wypoczynku.


Hauck wózek spacerowy Rapid 4 S 2019
699 zł
+ darmowa dostawa

Wózek spacerowy Rapid 4 S 2019 marki Hauck doskonale nadaje się do poruszania się po mieście oraz poza nim. Tak szybki jak wasze podróże, wózek może być złożony jedną ręką w ciągu jednej sekundy.


Hauck Wózek Viper SLX 2019
569 zł

Wózek Viper SLX 2019 marki Hauck to trójkołowy wózek z przednim obrotowym kołem. Został wyposażony w 5-punktowe, wyściełane pasy bezpieczeństwa. Posiada wygodny uchwyt z regulacją wysokości. Obszerna powierzchnia do siedzenia i leżenia zapewni doskonały komfort jazdy.


Hauck wózek Swift Plus 2019 Mickey Cool Vibes
599 zł
+ darmowa dostawa

Wózek Hauck Swift Plus Mickey Cool Vibes idealnie nadaje się dla tych, którzy lubią podróżować lub po prostu szukać świetnego wózka podróżnego do codziennego użytku. Swift Plus oferuje maksymalny komfort w najmniejszych pomieszczeniach.


Hauck Wózek Lift Up 4 2019
719 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek Hauck Lift Up 4 jest modny, dostosowany do wielu warunków i bardzo poręczny. Perfekcyjnie stylizowany, odpowiedni na wszystkie, rodzinne przygody. Doskonały do codziennego użytku, na wakacje – model Lift Up 4 stanie się gwiazdą, gdziekolwiek się pojawi.


Hauck wózek spacerowy Fisher-Price Montreal Plus Trioset 2019
2 309 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek spacerowy Fisher-Price Hauck Montreal Plus Trioset zostanie doceniony przez każdą mamę, ponieważ zestaw 3w1 może towarzyszyć od urodzenia dziecka aż po wiek przedszkolny. To nowoczesny i lekki wózek, który idealnie sprawdzi się podczas codziennego życia rodzinnego lub relaksujących wakacji z dziećmi.


Hauck Wózek Swift Plus 2019
525 zł

Wózek idealny dla tych, którzy lubią podróżować, bądź szukają po prostu najlepszego modelu sportowego do codziennego użytku – Hauck Swift Plus stanie się idealnym kompanem każdego spaceru.


Hauck Wózek Duett 2 2019
1 535 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek Hauck Duett 2 jest idealny dla rodzeństwa. Górna, sportowa część, łatwo przekształca się w głęboką gondolę, dzięki czemu Duett 2 może być przeznaczony dla noworodka i starszego rodzeństwa.


Hauck wózek dziecięcy iPro Apollo 2019
1 399 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek dziecięcy Hauck iPro Apollo jest idealnym rozwiązaniem do miasta, dzięki swojej lekkości i łatwości użytkowania. W przestronnym siedzisku sportowym Twoje dziecko będzie podróżować tak, jak otulone bawełną. Przeznaczony dla dzieci od 6. miesiąca do 3. roku życia.


Hauck Wózek Micro 2019
885 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek Hauck Micro jest estetyczny, innowacyjnywielofunkcyjny. To idealne rozwiązanie dla dzieci od 6. miesiąca do 3. roku życia, które dopracowane zostało w najmniejszych szczegółach.


Hauck wózek spacerowy Malibu 4 Trioset 2019
1 245 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek spacerowy Malibu 4 Trioset 2019 marki Hauck zostanie doceniony przez każdą mamę, ponieważ zestaw 3w1 może towarzyszyć od urodzenia dziecka aż po wiek przedszkolny. To nowoczesny i lekki wózek, który idealnie sprawdzi się podczas codziennego życia rodzinnego lub relaksujących wakacji z dziećmi.


Hauck wózek spacerowy Rapid 3R 2019
829 zł
+ darmowa dostawa

Wózek spacerowy Rapid 3R 2019 marki Hauck doskonale nadaje się do poruszania się po mieście oraz poza nim. Tak szybki jak wasze podróże, wózek może być złożony jedną ręką w ciągu jednej sekundy.


Hauck wózek spacerowy Rapid 3R Trioset 2019 charcoal
1 755 zł
+ darmowa dostawa

Wózek spacerowy Rapid 3R Trioset 2019 marki Hauck doskonale nadaje się do poruszania się po mieście oraz poza nim. Tak szybki jak wasze podróże, wózek może być złożony jedną ręką w ciągu jednej sekundy. W połączeniu z głęboką gondolą, nadaje się do używania już od momentu urodzenia dziecka.


Hauck Wózek Rapid 3R Duo 2019
1 695 zł
+ darmowa dostawa

Wózek Hauck Rapid 3R Duo ma zaledwie 77 cm, mieści się w każdych drzwiach – jest idealnym rozwiązaniem dla dwójki maluchów. Dzięki indywidualnemu pozycjonowaniu oparcia z obu stron, możesz z łatwością ustawić je niezależnie, tak, jak dzieci potrzebują.


Hauck Wózek Roadster Duo SLX 2019
1 019 zł
+ darmowa dostawa

Wózek Roadster Duo SLX 2019 marki Hauck to wózek dla dwójki dzieci siedzących obok siebie. Posiada osobno regulowane oparcia pod kątem 107° i 157°. 5-punktowy pasy zapewnią bezpieczeńtwo podczas każdego spaceru. Kółka obrotowe z blokadą zapewniają optymalny komfort jazdy.