ABC Design torba na pieluchy Urban 2019 ice

Ocena: 5 1 ocen Marka: ABC Design Nr katalogowy: 1311244008

ABC Design torba na pieluchy Urban 2019 ice

Nowoczesna torba na pieluchy Urban 2019 marki ABC Designekskluzywnymi detalami została wykonana z wysokiej jakości sztucznej skóry. Posiada dużą przegrodę, która jest idealna na pieluchy oraz butelki. Ponadto zawiera także kilka mniejszych kieszeni do wygodnego przechowywania małych przedmiotów oraz maty do przewijania. Pełny opis

330
5 1

330 zł Z VAT

Nr katalogowy: 1311244008

Pełny opis

Opis produktu

Nowoczesna torba na pieluchy Urban 2019 marki ABC Designekskluzywnymi detalami została wykonana z wysokiej jakości sztucznej skóry. Posiada dużą przegrodę, która jest idealna na pieluchy oraz butelki. Ponadto zawiera także kilka mniejszych kieszeni do wygodnego przechowywania małych przedmiotów oraz maty do przewijania.

Torba na pieluchy Urban 2019

Idź z trendami Torba na pieluchy Urban 2019 pozwala rodzicom stylowo nosić wszystkie niezbędne rzeczy. Nowoczesny design z ekskluzywnymi detalami oraz wykonanie z wysokiej jakości sztucznej skóry. Posiada dużą przegrodę, która jest idealna na pieluchy oraz butelki. Ponadto torba zawiera także kilka mniejszych kieszeni do wygodnego przechowywania małych przedmiotów oraz maty do przewijania, która umożliwi komfortowe i higieniczne przewinięcie dziecka w dowolnym miejscu. Szeroki pasek z imitacji skóry zapewnia wygodne noszenie torby na ramieniu. Miejska torba na pieluchy Urban 2019 może być używana z wszystkimi modelami wózków dziecięcych.

Uniwersalny system mocowania jest kompatybilny z wszystkimi wózkami od kolekcji 2017. W przypadku wózków z kolekcji do 2017 roku wymagane jest umieszczenie na uchwycie wózka „uniwersalnego mocowania torby na pieluchy“ w celu prawidłowego zabezpieczenia akcesorium.

W zestawie z torbą znajdują się także praktyczne akcesoria. Na pewno będziesz zadowolony!

  • Torba na pieluchy Urban 2019
  • Pasek na ramię
  • Izolacyjny uchwyt na butelkę
  • Mata do przewijania
  • Pudełko na drobne przedmioty
  • Uniwersalny uchwyt ABC Design

Ważne specyfikacje i informacje:

  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 38 × 19 × 31 cm
  • Całkowita waga: 1,2 kg

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Wysokość (cm) 31 cm
Szerokość (cm) 19 cm
Długość (cm) 38 cm
Przewijak tak
Kieszeń termiczna tak
Kolor jasnoniebieski
Zaczep na wózek tak
Torebka termiczna tak
Pasek na ramię tak
Elegancka Tak
Sport nie