Wózki wielofunkcyjne

W MALL.pl możesz wybierać z szerokiej gamy produktów z kategorii wózki wielofunkcyjne. Zamów już dziś i ciesz się akcesoriami dla swojego malucha.

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Chcesz zaoszczędzić na przesyłce? Odbierz swoje zamówienie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Za zakupy zapłacisz online, w gotówce lub w wygodnych ratach.
  • Jeśli produkty z kategorii wózki wielofunkcyjne nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Nasz Dział Obsługi Klienta pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z zamówieniem.

Zobacz najnowsze produkty z działu wózki wielofunkcyjne lub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap atrakcyjnych wyprzedaży.

W MALL.pl możesz wybierać spośród ponad 150 tysięcy produktów.

8 produktów
KinderKraft wózek EVOLUTION COCOON 2IN1 platinum grey 2020
2x

KinderKraft wózek EVOLUTION COCOON 2IN1

1 189 Kč
Darmowa dostawa

Wózek EVOLUTION COCOON 2IN1 od marki Kinderkraft przeznaczony jest dla dzieci już od narodzenia. Dzięki miękkiej tkaninie Twojemu dziecku będzie wygodnie. Fotelik możesz ustawić w kierunkuprzeciwnie do kierunku jazdy, dzięki czemu możesz stale nadzorować swoje dziecko.

Dostarcza MALL
KinderKraft wózek PRIME 2w1 black
1x

KinderKraft wózek PRIME 2w1 black

1 399 Kč
Darmowa dostawa

Kinderkraft PRIME to innowacyjny, starannie zaprojektowany i ergonomiczny wózek spacerowy. PRIME charakteryzuje nie tylko funkcjonalność, ale także nowoczesny design. Wygodne użytkowanie oferuje regulowaną wysokość uchwytu, bardzo prosty mechanizm składania i funkcjonalne kółka, które idealnie nadają się do chodzenia po lesie lub w warunkach miejskich.

Dostarcza MALL
Hauck wózek dziecięcy Pacific 4 Shop N Drive 2021

Hauck wózek dziecięcy Pacific 4 Shop N Drive 2021

1 175 Kč
Darmowa dostawa

Wózek dziecięcy Pacific 4 Shop N Drive to świetny wybór dla wszystkich rodziców. Zestaw głębokiego wózka z możliwością zamiany na wersję sportową i fotelików dziecięcych w jednym. Bezpieczeństwo i wygoda dla Twojego dziecka od urodzenia. Możliwość zablokowania przednich kół ułatwi jazdę z wózkiem.

Dostarcza MALL
KinderKraft wózek dziecięcy VEO 3w1 Grey
22x

KinderKraft wózek dziecięcy VEO 3w1

1 445 Kč
Darmowa dostawa

Wielofunkcyjny wózek dziecięcy VEO 3w1 marki KinderKraft to innowacyjny, starannie zaprojektowany i ergonomiczny wózek z praktycznymi akcesoriami oraz fotelikiem samochodowym. Łączy w sobie nie tylko wysoką funkcjonalność, ale także nowoczesny design. Jest zwinny, wygodny w obsłudze oraz dostosowany do różnych warunków pogodowych. Wygodne użytkowanie oferuje uchwyt o regulowanej wysokości, bardzo prosty mechanizm składania oraz nadmuchiwane koła, dzięki którym idealnie nadaje się do spacerów po lesie lub w warunkach miejskich. Został wykonany z lekkich i wytrzymałych materiałów oraz wyposażony w cztery amortyzowane koła, jak również wygodny centralny hamulec.

Dostarcza MALL
-22%
KinderKraft wózek dziecięcy PRIME 2w1 Black
3x

KinderKraft wózek dziecięcy PRIME 2w1

1 539 Kč
1 199 Kč
Darmowa dostawa

Wózek dziecięcy PRIME 2w1 marki KinderKraft to innowacyjny, starannie zaprojektowany i ergonomiczny wózek. Łączy w sobie nie tylko wysoką funkcjonalność, ale także nowoczesny design. Wygodne użytkowanie zapewnia uchwyt o regulowanej wysokości, bardzo prosty mechanizm składania oraz nadmuchiwane koła, dzięki którym idealnie nadaje się do spacerów po lesie lub w warunkach miejskich.

Dostarcza MALL
KinderKraft wózek dziecięcy PRIME 3w1 Black
1x

KinderKraft wózek dziecięcy PRIME 3w1

1 549 Kč
Darmowa dostawa

Wózek dziecięcy PRIME 3w1 marki KinderKraftfotelikiem samochodowym KinderKraft Mink to innowacyjny, starannie zaprojektowany i ergonomiczny wózek. Łączy w sobie nie tylko wysoką funkcjonalność, ale także nowoczesny design. Wygodne użytkowanie zapewnia uchwyt o regulowanej wysokości, bardzo prosty mechanizm składania oraz nadmuchiwane koła, dzięki którym idealnie nadaje się do spacerów po lesie lub w warunkach miejskich.

Dostarcza MALL
KinderKraft VEO 2v1 Grey
10x

KinderKraft VEO 2v1

1 245 Kč
Darmowa dostawa

Wózek wielofunkcyjny 2w1 VEO to innowacyjny, starannie zaprojektowany i ergonomiczny wózek spełniający trzy, podstawowe funkcje. VEO odznacza się nie tylko funkcjonalnością, ale także nowoczesnym designem. Jest zwinny, wygodny i dostosowany do wszelkich warunków pogodowych. Wygodne użytkowanie zapewnia między innymi regulowana wysokość uchwytu, bardzo prosty mechanizm składania i dmuchane koła, które idealnie nadają się do spacerów po lesie lub w warunkach miejskich. Wózek wykonany jest z lekkich i wytrzymałych materiałów, rama wyposażona została w cztery koła amortyzujące i wygodny, centralny hamulec.

Dostarcza MALL