Ariel kapsułki żelowe do prania 3-in-1 OXI 44 szt.-30%
60 zł 42 zł 0,95 Zł/szt

Promocja

Specjalna oferta promocyjna! Sprawdź warunki akcji Maraton Black Friday.

Kapsułki żelowe do prania Ariel 3-in-1 OXI usuwają plamy, rozjaśniają i zapewniają świeży zapach. Kapsułki są skuteczne już w temperaturze 30°C. Doskonale rozpuszczają się w kontakcie z wodą i uwalniają składniki aktywne, które poradzą sobie z różnorodnymi plamami. Opakowanie wystarcza na 44 cykle prania.
Vanish odplamiacz w proszku do tkanin Oxi Action, 300 g
21 zł

Proszek do usuwania plam Vanish Oxi Action usuwa brud i plamy, nawet w niskich temperaturach. Może być używany do białego i kolorowego prania. Z łatwością usuwa zaschnięte plamy z czekolady, kawy, trawy, krwi i inne.

Vanish odplamiacz w proszku do tkanin Oxi Action, 300 g
21 zł

Proszek do wybielania prania i usuwania plam Vanish Oxi Action wytwarza cząsteczki aktywnego tlenu, które pomagają zachować biel wszystkich, jasnych tkanin. Nadaje się do stosowania na tkaninach konwencjonalnych. Nie zawiera wybielaczy na bazie chloru.

Attitude Odplamiacz do prania dla dzieci 475 ml
35 zł 25 zł

Naturalny produkt, który skutecznie usuwa plamy z prania dla dzieci. Dotyczy wszystkich kolorowych łączników i we wszystkich temperaturach. Podobnie jak w przypadku innych produktów ATTITUDE, możesz polegać na tym produkcie, aby zwalczać trudne do usunięcia plamy nie tylko skutecznie, ale również bezpiecznie.