York Wycieraczka do butów Stones, 45 x 75 cm
66 zł 58 zł

Wycieraczka do butów Stones, 45 × 75 cm marki York została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które nie ścierają się nawet podczas częstego wycierania butów. Sprawdzi się przed każdymi drzwiami, ponieważ bardzo dobrze wchłania brud, błoto i wodę.

Westside Ociekacz na buty
16 zł

Ociekacz na buty marki Westside wykonany jest z odpornego tworzywa sztucznego, które łatwo się czyści. Na ociekaczu jednorazowo zmieszczą się 2 pary butów. Świetnie nadaje się do położenia brudnych i ubłoconych butów.

York Wycieraczka do butów Checker 40 x 60 cm-32%
28 zł 19 zł

Promocja

Wycieraczka do butów Checker 40 × 60 cm marki York ma dolną część wykonaną z gumy, dzięki czemu sama się nie przesuwa. Jej ciekawy wygląd i doskonałe właściwości absorbujące wodę, brud i błoto, sprawiają, że jest ona potrzebna w każdym domu.

York Wycieraczka Classic 35x53 cm
28 zł

Raty 10x0 %

Prosta i uniwersalna wycieraczka York w praktycznym czarnym kolorze miała by się znajdować przed każdym wejściem. Dobrze oczyszcza obuwie a jej utrzymanie jest bardzo łatwe, ponieważ można ją odkurzać i myć.

Westside wycieraczka 40 x 60 cm
35 zł

Raty 10x0 %

Praktyczna wycieraczka Westside to niezbędny element przed wejściem do każdego mieszkania. Szczególnie przydatna w okresie jesienno zimowym. Pozwala na utrzymanie czystości w przedpokoju.

Wycieraczka z extra chłonnością 70x47 cm
66 zł 54 zł

Wycieraczka pod drzwi marki Webhiddenbrand w rozmiarze 70×47 cm. Wycieraczka z dodatkową chłonnością jest idealna zwłaszcza jesienią i zimą. Natychmiast wychwytuje kurz i wodę bez szorowania podeszw. Antypoślizgowa tylna część zapewnia bezpieczne użytkowanie.

York Wycieraczka York półkole 50 x 80 cm
52 zł

Wycieraczka pod drzwi marki York w kształcie półkola w rozmiarze 50 × 80 cm, zielona. Praktyczna wycieraczka, posiada kwiatowe wzory i kształt półkolisty, więc pasuje pod drzwi każdego mieszkania. Idealne dopasowanie i brak przesuwania się, dzięki gumowemu materiałowi po brzegach i na dnie. Reszta materiału absorbuje zanieczyszczenia.