shumee Wszechstronny ręczny wykrywacz metali

shumee Wszechstronny ręczny wykrywacz metali

Nr.: 100025360724
Sprzedaż partnerska
Ten wszechstronny wykrywacz metali może być używany do lokalizowania metalowych przedmiotów na plaży, w ogrodzie, na podłodze, w płytkiej wodzie, a nawet na suficie. Wyposażony w wodoodporną cewkę wykrywacz ma regulowaną długość do 1 m, co umożliwia dostosowanie go do przeszukiwanego terenu. Wykrywa Pełny opis
267 zł
Z VAT + KGO
Darmowa dostawa
Partner: Shumee

W magazynie partnera 5+ sztuk

22.09.2021 - 23.09.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100025360724

Opis

Ten wszechstronny wykrywacz metali może być używany do lokalizowania metalowych przedmiotów na plaży, w ogrodzie, na podłodze, w płytkiej wodzie, a nawet na suficie.

Wyposażony w wodoodporną cewkę wykrywacz ma regulowaną długość do 1 m, co umożliwia dostosowanie go do przeszukiwanego terenu. Wykrywacz może odszukać elementy wielkości monety nawet 12 cm pod powierzchnią ziemi a większe przedmioty nawet do 60 cm.

Zainstalowany głośnik poinformuje Cię w przypadku zlokalizowania jakiegoś przedmiotu. Możliwość podłączenia słuchawek i regulacji głośności da Ci więcej prywatności i pomoże usłyszeć każdy dźwięk z detektora w trakcie poszukiwania skarbów. Wykrywacz jest zasilany 6 bateriami AA (nie dołączone do zestawu).

Uwaga: używanie wykrywacza metali może wymagać zgody, zezwolenia lub licencji. Miejsca, w których można używać wykrywacza również mogą być ograniczone. Zapoznaj się ze wszystkimi lokalnymi i krajowymi przepisami dotyczącymi używania wykrywacza metali. Przestrzegaj tych praw.

  • Wymiary: 100 × 16 cm (dł. x szer.)
  • Wodoodporna cewka: 17 cm (Φ)
  • Wejście na słuchawki: 3,5 mm
  • Kolor: czarny
  • Z regulacją głośności
  • Zasilanie: 6 x bateria AA (brak w zestawie)
  • Głębokość wykrywania: obiekty o rozmiarach monety do 12 cm, większe przedmioty na głębokości do 60 cm