W MALL.pl oferujemy ponad 150 tysięcy produktów, w tym te z kategorii zabawki elektroniczne. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii zabawki elektroniczne bez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii zabawki elektroniczne lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

6 produktów
L.O.L. Surprise! słuchawki bezprzewodowe
1x

L.O.L. Surprise! słuchawki bezprzewodowe

298 zł

Nowy L.O.L. Surprise! Bezprzewodowe słuchawki w niesamowitym jasnoróżowym kolorze z turkusowymi elementami! Słuchaj swojej ulubionej muzyki zawsze i wszędzie. Zawsze możesz je schować w praktycznym etui.

Dostarcza MALL
L.O.L. Surprise! smartwatch z kamerą
1x

L.O.L. Surprise! smartwatch z kamerą

298 zł

Daj się wciągnąć w modowy styl L.O.L. Surprise! smartwatcha z kamerą! Zegarek jest interaktywny i pełen zabaw z niespodziankami. Graj w minigry i różne aktywności i zdobywaj interaktywne nagrody, które odblokowują nowe wyrażenia, ubrania, zwierzaki i inne funkcje.

Dostarcza MALL
Poopsie tańczący jednorożec
6x

Poopsie tańczący jednorożec

206 zł

Tańczący jednorożec jest pokryty brokatem i tańczy do piosenki, którą sam gra. Nie tylko możesz czesać jego włosy, ale także z nim tańczyć. Daj się oczarować tanecznym ruchom i dołącz do zabawy.

Dostarcza MALL