TM Toys TEDUŚ-MIŚ INTERAKTYWNY Biały-5%
189 zł

179 zł

Wyprzedaż

Interaktywny Miś Teduś marki TM Toys to pluszowy przyjaciel każdego dziecka. Jest uroczy i miły w dotyku, a dzięki swoim interaktywnym funkcjom jest także doskonałym nauczycielem – pomaga nauczyć się nowego języka, czytać czy też rozwiązywać zagadki matematyczne. Dziecko może także słuchać jego piosenek i bajek.


TM Toys TEDUŚ-MIŚ INTERAKTYWNY brązowy
200 zł

185 zł

RAZEM Z MISIEM NA TWOIM TABLECIE MOŻECIE UCZYĆ SIĘ NOWEGO JĘZYKA, CZYTAĆ, ROZWIĄZYWAĆ ZAGADKI MATEMATYCZNE ORAZ UKŁADAĆ PUZZLE. MOŻESZ RÓWNIEŻ BAWIĆ SIĘ SAMYM MISIEM, SŁUCHAĆ JEGO PIOSENEK LUB HISTORYJEK NACISKAJĄC NA JEGO PRAWĄ LUB LEWA NÓŻKĘ. DOSTĘPNY W DWÓCH KOLORACH: BRĄZOWYM I SIWYM.


TM Toys Yoyo Panda
269 zł

239 zł

Yoyo Panda marki TM Toys to wspaniała interaktywna zabawka, która zapewni Twojemu dziecku wiele godzin rozrywki. Dzięki specjalnemu czujnikowi reaguje na ruch, kiedy tylko ktoś wejdzie do pokoju!


pluszowy Jednorożec 50 cm
129 zł

Magiczny jednorożec z filmu Jak ukraść księżyc, który został wykonany z delikatnego pluszu. Jednorożec ma wysokość 50 cm i jest naprawdę przyjemny i bardzo miły w dotyku. Ponadto, po naciśnięciu przycisku, generuje efekty dźwiękowe i świetlne.