Trixie Laserowa zabawka dla kota 11 cm
79 zł

Raty 10x0 %

Laserowa zabawka marki Trixie przeznaczona jest dla kotów. Zabawka pobudzi chęć do zabawy nawet u najbardziej leniwych kotów.

Akinu tunel dla kotów Comfort, brązowy
25 zł

Raty 10x0 %

Tunel dla kotów Akinu Comfort to nylonowo-zamszowa zabawka stanowiąca miejsce w którym zwierze może sie schować, zaczaić i bawić. Dodatko dźwięki wydawane podczas ruszania tunelu zwracają uwagę kota i zachęcają do zabawy.

Hagen Tor do zabawy Catit 2.0
39 zł

Raty 10x0 %

Tor do zabawy z piłeczką, który można kształtować w różne formy. Odpowiedni dla każdego kota.

Hagen zabawka dla kota Catit Design Senses
50 zł

Raty 10x0 %

Zabawka dla kota Catit Design Senses firmy Hagen w postaci tunelu z otworami. Wrzuć piłkę do tunelu i obserwuj spryt Twojego kota, który za wszelką cenę będzie chciał wydobyć piłkę. Zabawka pobudza instynkt łowcy w Twoim kocie. Zabawa w polowanie to jedno z ulubionych zajęć kotów domowych.

Beco  zabawka dla psa Plush Toy Budgle
30 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zabawka Plush Toy Budgle marki Beco przeznaczona jest dla psów wszystkich ras. Zabawki z tej serii powstały z recyklingu plastikowych butelek. Są przyjemne w dotyku oraz ekologiczne.

Ferplast elektryczna zabawka - Drapieżnik 61 x 8cm
110 zł 104 zł

Raty 10x0 %

Elektryczna zabawka marki Ferplast przeznaczona jest dla kotów w każdym wieku. Ta wyjątkowa zabawka dostarczy rozrywki nawet najbardziej leniwym kotom. Wymiary: 61 × 8 cm.

IMAC zabawka dla kota - patyk i piórka, 35 x 9,5 cm
15 zł

Raty 10x0 %

Zabawka dla kota z piórkami od IMAC. Składa się z patyczka, na której zawieszone są piórka. Wszystko uzupełnione kuleczką dla większej zabawy z pupilem. Zafunduj kotu niekończącą się zabawę.

IMAC zabawka dla kota - koło z piłką
59 zł

Raty 10x0 %

Zabawka dla kota – koło z piłeczką od IMAC. Koło jest wykonane z tworzywa sztucznego. W środku znajduje się ruchliwa kuleczka.
Zabawiaj swojego kota przez długi czas.

IMAC zabawka dla kota - patyk z motylkiem, 47 cm
18 zł

Raty 10x0 %

Kolorowa zabawka dla kota – patyk z motylkiem Składa się z patyczka, na którym jest zawieszona kolorowa muszka. Wszystko uzupełnione piórkiem i wstążką, które dają dużo bodźców. Zafunduj kotu niekończącą się zabawę.

IMAC zabawka dla kota - patyk z myszką, 47 cm
17 zł

Raty 10x0 %

Kolorowa zabawka dla kota – patyk z myszką Składa się z patyczka, na którym jest zawieszona kolorowa myszka. Wszystko uzupełnione pomponami, dzwoneczkami i wstążką, które dają dużo bodźców. Zafunduj kotu niekończącą się zabawę.

Magic cat Zabawka dla kota Skinneeez Ptak, 20 cm
24 zł

Raty 10x0 %

Kolorowy Ptak to zabawka dla kota marki Magic CAT. Stanowi okazję do świetnej zabawy przez długie godziny. Rozrusza nawet najbardziej leniwego kanapowego kota.

O´ lala Pets tunel dla kota 100x30 cm
77 zł 74 zł

Raty 10x0 %

Tunel dla kota wykonana jest z impregnowanej tkaniny, która szeleści i zachęca do zabawy. Możliwe jest zwinięcie do kompaktowych wymiarów. Nadaje się do prania w pralce. Tunel O' lala Pets 100×30 cm szybko stanie się ulubionym miejscem Twojego kota

Beco zabawka dla psa Plush Toy Mouse
30 zł

Raty 10x0 %

Zabawka Plush Toy Mouse marki Beco przeznaczona jest dla psów wszystkich ras. Zabawki z tej serii powstały z recyklingu plastikowych butelek. Są przyjemne w dotyku oraz ekologiczne.

Beco zabawka dla psa Plush Toy Fish
20 zł

Raty 10x0 %

Zabawka Plush Toy Fish marki Beco przeznaczona jest dla psów wszystkich ras. Zabawki z tej serii powstały z recyklingu plastikowych butelek. Są przyjemne w dotyku oraz ekologiczne.