Intex pompka ręczna 36cm
29,42 zł 15 zł

Pompka ręczna marki Intex. Posiada 3 dysze łączące, które pasują do małych, średnich i dużych wentyli. Pozwalają również na łatwe wypuszczanie powietrza przy użyciu przeciwnego końca dyszy. Uniwersalne połączenie z zaworem umożliwia napełnianie materacy, pontonów, piłek i podobnych przedmiotów.

Bestway Zestaw do nurkowania, okulary + rurka, czerwony
79 zł 75 zł

Zestaw do nurkowania marki Bestway to niezbędny dodatek do wakacji nad morzem. Składa się z rurki do oddychania oraz okularów z hartowanego szkła. W pełni regulowany pasek pozwala na dostosowanie okularów do indywidualnych potrzeb, a silikonowa uszczelka zabezpiecza oczy przed wodą.

Intex gogle do nurkowania Aqua, czarne
81,75 zł 35 zł

Gogle do nurkowania odpowiednie dla chłopców i dziewcząt. Podwodny świat jest pełen niespodzianek, warto zanurzyć się, by odkryć co kryje!

Bestway zestaw do nurkowania, okulary + rurka, niebieski
75 zł

Niebieski zestaw do nurkowania marki Bestway to niezbędny dodatek do wakacji nad morzem. Składa się z rurki do oddychania oraz okularów z hartowanego szkła. W pełni regulowany pasek pozwala na dostosowanie okularów do indywidualnych potrzeb, a silikonowa uszczelka zabezpiecza oczy przed wodą.