Yupee Taczka-zielona
69 zł

Taczka zielona marki YUPEE idealna dla małego ogrodnika, który miło spędzi czas w ogrodzie przewożąc piasek trawę lub zabawki. Przyniesie na pewno wiele radości Twojemu dziecku, pomoże też w rozwijaniu zdolności motorycznych.


Woody Taczka ogrodowa dla dzieci, zielona, 75x35 cm
69 zł

59 zł

Taczka ogrodowa dla dzieci marki Woody wykonana została z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia długi czas użytkowania. Jako prezent na pewno sprawi wiele radości małemu ogrodnikowi, pomoże też w rozwijaniu zdolności motorycznych.


Marian Plast Niebieski wózek na zabawki
39 zł

Wózek na zabawki Marian Plast odznacza się bogatą kolorystyką i wysoką jakością wykonania. Niewielka waga i wygodny uchwyt sprawiają, że prowadzenie wózka jest niezwykle łatwe, a duża pojemność ułatwi pozbieranie wszystkich zabawek.


Yupee Taczka

Yupee Taczka

Ocena: 4
66 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Taczka marki Yupee to doskonała zabawka do ogrodu lub piaskownicy. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Teraz przy pomocy własnych narzędzi dziecko może pomóc rodzicom przy pracach w ogrodzie.


ECOIFFIER Grill ogrodowy czarny
69 zł

65 zł

Grill ogrodowy czarny marki ECOIFFIER jest niezwykle stabilny dzięki trzem równoważnym nogom. Duże koła pozwolą przemieszczać się po ogrodzie lub domu w bardzo łatwy sposób. W zestawie znajdują się duże elementy imitujące jedzenie, dzięki czemu zabawa stanie się jeszcze bardziej pasjonująca.


ECOIFFIER Taczka ogrodowa
45 zł
43 zł

Taczka ogrodowa marki ECOIFFIER to świetna zabawka dla najmłodszych. Dwa duże koła zapewniają stabilność i bezpieczeństwo. Duży pojemnik pozwoli przewieźć najpotrzebniejsze narzędzia ogrodowe.


Androni Magic Susy Stojak na lody
67,07 zł

61 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Magic Susy Stojak na lody przygotuj samodzielnie kształt swojego ulubionego mroźnego przysmaku. Wystarczy że wlejesz do odpowiedniej foremki sok lub jogurt i możesz zacząć obserwację jak powstają pyszne lody.


BINO zestaw do piasku
19 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw zabawek do piasku wykonanych z wysokiej jakości, solidnego materiału. Zabawa w piaskownicy i budowanie zamków i babek piaskowych zapewni dzieciom wiele godzin zabawy. Te zabawki doskonale wspomagają kreatywność, wyobraźnię i koncentrację dziecka.


BINO zestaw do piasku - duży
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw zabawek do piasku wykonanych z wysokiej jakości, solidnego materiału. Zabawa w piaskownicy i budowanie zamków i babek piaskowych zapewni dzieciom wiele godzin zabawy. Te zabawki doskonale wspomagają kreatywność, wyobraźnię i koncentrację dziecka.


Buddy Toys Zestaw akcesoriów na plażę BGP 1010
69 zł

Zestaw akcesoriów na plażę BGP 1010 marki Buddy Toys w walizce, która może być również używana jako stolik / krzesełko. Zestaw zawiera łopatki, grabki, oraz wiele różnych foremek.


Dohany Zestaw zabawek do piasku - 6 szt.
35 zł

Nowość

Wysokiej jakości plastikowy zestaw do piasku dla wszystkich małych budowniczych. Zawiera wiadro, łopatę, grabie, sitko i foremkę. Odpowiedni dla dzieci od 18. miesiąca życia


ECOIFFIER Ciężarówka z wywrotką 41 cm
68 zł

Nowość

Ciężarówka z wywrotką na piasek. Ale podstawą jest dobra wywrotka. Zestaw zawiera wiadro, dzbanek, łopatę, grabie. To wszystko czego dziecko potrzebuje do zabawy w piasku.


ECOIFFIER plastikowa taczka, czerwona
43 zł

Nowość

Czerwona taczka z tworzywa sztucznego to idealny gadżet dla małych ogrodników. Dzieci mogą teraz pomóc rodzicom wozić narzędzia ogrodowe i pielęgnować rośliny.


ECOIFFIER plastikowa taczka, zielona
43 zł

Nowość

Zielona taczka z tworzywa sztucznego to idealny gadżet dla małych ogrodników. Dzieci mogą teraz pomóc rodzicom wozić narzędzia ogrodowe i pielęgnować rośliny.


ECOIFFIER stolik z młynkiem na piasek i wodę
110 zł

Nowość

Składany stolik do zabawy z piaskiem i wodą jest podzielony na trzy części. Na środku umieszczono duże sitko, młyn i armatę. W zestawie znajdują się grabki, łopatka, wiadro, konewka, a także trzy formy do piasku.


ECOIFFIER taczka ogrodowa z konewką
62 zł

Nowość

Ogrodowa taczka z tworzywa sztucznego z akcesoriami to idealna pomoc dla małych ogrodników. Mogą teraz pomóc rodzicom pielęgnować rośliny w ogrodzie.


ECOIFFIER wiaderko Flaming z konewką i akcesoriami
25 zł

Nowość

Zestaw do piaskownicy z motywem flaminga inspirowanym Miami Beach. Zawiera: wiaderko, sitko, grabie i łopatka, konewka oraz foremka do piasku w kształcie żółwia. Idealne akcesorium na piaskownicę dla każdego dziecka!


ECOIFFIER wiaderko Słodycze z konewką i akcesoriami
25 zł

Nowość

Zestaw zabawek do piasku z motywem słodyczy. Zawiera: wiaderko, sitko, grabie i łopatka, konewka oraz foremka do piasku w kształcie babki. Idealne akcesorium na piaskownicę dla każdego dziecka!


ECOIFFIER wiaderko z samochodem budowlanym i akcesoriami
30 zł

Nowość

Zestaw zabawek do piasku z motywem budowy. Zawiera wiadro, sitko, ciężarówkę, grabki i łopatkę. Średnica wiadra wynosi 18 cm, jego wysokość to 17 cm. Zabawki do piaskownicy nigdy się nie znudzą.


ECOIFFIER wiaderko Zamek z konewką i akcesoriami
43 zł

Nowość

Zestaw do piaskownicy zawiera wiaderko w kształcie zamku oraz foremkę w kształcie muru, konewkę, grabki i łopatkę. Wypełnij wiadro piaskiem, odwróć je i zamek będzie gotowy.


ECOIFFIER wózek z konewką i zestawem do piaskownicy
57 zł

Nowość

Wózek z konewką i zestawem zabawek do piaskownicy. W komplecie znajduje się wiadro z sitkiem, które służy również jako pokrywka. Są też grabki, łopatka i 2 foremki. Częścią zestawu jest też samochodzik – wywrotka.


ECOIFFIER zestaw do piasku - wiaderko i czerwona konewka
28 zł

Nowość

Zestaw do piaskownicy lub na plażę zawiera wiaderko z sitkiem, łopatkę, grabki, foremkę oraz konewkę. To wszystko czego dziecko potrzebuje do zabawy w piasku. Zabawki do piaskownicy nigdy się nie znudzą.


ECOIFFIER zestaw do piasku - wiaderko i niebieska konewka
28 zł

Nowość

Zestaw do piaskownicy lub na plażę zawiera wiaderko z sitkiem, łopatkę, grabki, foremkę oraz konewkę. To wszystko czego dziecko potrzebuje do zabawy w piasku. Zabawki do piaskownicy nigdy się nie znudzą.


ECOIFFIER Zestaw do uprawy warzyw
27 zł

Nowość

Wiaderko na piasek z obrazkami warzyw. Zestaw zawiera dzbanek, sitko, łopatę, grabie i formę w kształcie marchwi. To wszystko czego dziecko potrzebuje do zabawy w piasku. Zabawki do piaskownicy nigdy się nie znudzą.


ECOIFFIER zestaw zabawek do piaskownicy
33 zł

Nowość

Zestaw zabawek do piaskownicy zawiera: wiaderko z motywem owoców, łopatkę, konewkę, dwie foremki na piasek. Produkt oferowany jest w 2 wariantach (czerwony, zielony). Dzięki temu zestawowi zabawa w piaskownicy się nie skończy!


Eddy Toys Stół do zabawy, 17 elementów
99 zł

Stół do zabawy, 17 elementów marki Eddy Toys to kreatywna zabawka stołowa, która służy do zabawy w wodzie lub piasku. Stolik nie tylko bawi, ale zaspakaja naturalną ciekawość świata wspierając rozwój maluszka. Dziecko wykonując doświadczenia przy pomocy dołączonych akcesorii odkrywa swoje otoczenie rozwijajc przy okazji swoją wyobraźnię i zdolnoścci motoryczne.


Hape zabawki do piasku - wiaderko z łopatką
30 zł

Wiaderko z łopatką marki Hape może rozszerzyć kolekcję zabawek piaskowych każdego dziecka. Idealne do piaskownicy lub podczas zabaw na plaży – to uniwersalna zabawka, która zachwyci najmłodszych i zapewni im zabawę przez długie godziny.


Let's play zabawkowy zestaw ogrodowy
49 zł

Nowość

Zestaw zawiera kreatywny stół w kształcie łodzi i wiele akcesoriów ogrodowych. Wszystkie narzędzia można przechowywać w przenośnym pudełku. Dzieci mogą pomóc rodzicom w ogrodzie.


Mondo toys zestaw do piasku Cars
28 zł

Nowość

Zestaw do piasku z konewką w motywie Cars to świetna zabawka do ogrodu lub piaskownicy. Pokrywa wiaderka służy również jako sitko do piasku. Wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.


Mondo toys zestaw do piasku Cars
75 zł

Nowość

Zestaw do piasku z taczką i konewką w motywie Cars to świetna zabawka do ogrodu lub piaskownicy. Dzieci mogą ładować zabawki i jeździć po piasku lub wodzie. Wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.


Mondo toys zestaw do piasku Lody
29 zł

Nowość

Zestaw do piasku z konewką z motywem Lodów to świetna zabawka do ogrodu lub piaskownicy. Pokrywa wiaderka służy również jako sitko do piasku. Wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.


Mondo toys zestaw do piasku Minnie
28 zł

Nowość

Zestaw do piasku z konewką z motywem Minnie to świetna zabawka do ogrodu lub piaskownicy. Pokrywa wiaderka służy również jako sitko do piasku. Wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.


Mondo toys zestaw do piasku Paw Patrol
75 zł

Nowość

Zestaw do piasku z taczką i konewką w motywie Paw Patrol to świetna zabawka do ogrodu lub piaskownicy. Dzieci mogą ładować zabawki i jeździć po piasku lub wodzie. Wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.


Smoby wiaderko Kraina Lodu z konewką i akcesoriami
27 zł

Nowość

Zestaw do piaskownicy z motywem bajki Disney – Kraina Lodu. W zestawie znajduje się sitko, grabie, łopatka, foremka do piasku i konewka. Wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.


Teddies Plastikowa taczka dla dzieci
26 zł

Plastikowa taczka dla dzieci Teddies będzie ulubionym narzędziem małego ogrodnika. Może okazać się również doskonałą zabawką na plaży lub w piaskownicy. Po skończonej zabawie może stać się oryginalnym pojemnikiem na zabawki.


Wader Wózek + zestaw 7 el. do piasku Frozen
42 zł

Wózek + zestaw 7 el. do piasku Frozen marki WADER to wspaniała zabawka dla fanów bajkowej serii. Oryginalny design z wizerunkami bohaterów bajki zapewni dzieciom mnóstwo niezapomnianych wrażeń.


Wader Wózek Ogrodnika 10770
35 zł

Wózek Ogrodnika marki Wader przeznaczony jest dla dzieci od 12 miesiąca życia. Od dziś każdy maluch może pomagać swoim rodzicom w ogródku. W zestawie znajduje się wózek, wiaderko, konewka oraz narzędzia ogrodnicze.


Wader Wózek Plażowicza 10771
41 zł

35 zł

Wózek Plażowicza marki Wader przeznaczony jest dla dzieci od 12 miesiąca życia. Zabawki doskonale sprawdzą się zarówno na plaży, jak i w piaskownicy. W zestawie znajduje się wózek, wiaderko, młynek, łopatka, grabki oraz 2 foremki.


Wader Wózek-Przyczepa 10950
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek- przyczepa marki Wader przeznaczona jest dla dzieci od 12 miesiąca życia. Zabawka może być przyczepką do ciągnięcia lub po odczepieniu dyszla można ją doczepić do aut z serii Gigant.