W MALL.pl oferujemy ponad 150 tysięcy produktów, w tym te z kategorii roboty. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii roboty bez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii roboty lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

21 produktów
Poopsie tańczący jednorożec
4x

Poopsie tańczący jednorożec

208 zł
201 zł

Tańczący jednorożec jest pokryty brokatem i tańczy do piosenki, którą sam gra. Nie tylko możesz czesać jego włosy, ale także z nim tańczyć. Daj się oczarować tanecznym ruchom i dołącz do zabawy.

Dostarcza MALL
Little Tikes Świecąca Rybka - fioletowa
6x

Little Tikes Świecąca Rybka - fioletowa

50 zł

Świecąca Rybka Little Tikes – fioletowa uczyni z każdej kąpieli doskonałą zabawę. Po umieszczeniu w wodzie rybka zaczyna płynąć i zabawnie machać płetwą, a umieszczone w jej ciele lampki świecą na fioletowo migającym światłem. Z tą zabawką żadna kąpiel nie będzie nudna!

Dostarcza MALL
Little Tikes Świecąca Rybka - niebieska
8x

Little Tikes Świecąca Rybka - niebieska

50 zł

Świecąca Rybka Little Tikes – niebieska uczyni z każdej kąpieli doskonałą zabawę. Po umieszczeniu w wodzie rybka zaczyna płynąć i zabawnie machać płetwą, a umieszczone w jej ciele lampki świecą na niebiesko migającym światłem. Z tą zabawką żadna kąpiel nie będzie nudna!

Dostarcza MALL
SILVERLIT pies-robot Dackel
11x

SILVERLIT pies-robot Dackel

98 zł

Pies-robot Dackel to energiczny robot-szczeniak, który pragnie Cię obserwować, gdziekolwiek jesteś. Pies reaguje na gesty, wykonuje polecenia, jego oczy świecą się i rozciąga się do 26 cm! Reaguje także na pieszczoty, dotyk i inteligentną piłkę.

Dostarcza MALL
Cobi Pies balonowy Squeakee

Cobi Pies balonowy Squeakee

270 zł

Squeake to elektroniczny, interaktywny pies balonowy! Wydaje dźwięki, zachowuje się, jakby był pieskiem z balonika, a jest w pełni interaktywnym pieskiem, stworzonym z wykorzystaniem najnowszej technologii. Można „przekłuć” go jego pinezką, wtedy zachowa się, jakby „wypuszczał powietrze” i się położy. Aby wstał, należy go „napompować”. Można go także „nakarmić” za pomocą jego pompki. Ma ponad 60 dźwięków i ruchów.

Dostarcza MALL
Hexbug Żuk niebieski
2x

Hexbug Żuk

57 zł

Żuk marki Hexbug to niesamowity robot reagujący na dźwięki. Zabawka posiada 2 czujniki dotykowe i dźwiękowe, dzięki którym perfekcyjnie omija wszelkie przeszkody. Model z pewności spodoba się pasjonatom robotyki.

Dostarcza MALL
Hexbug Pająk, pomarańczowy
8x

Hexbug Pająk

117 zł

Pająk marki Hexebug jest robotem sterowanym za pomocą wiązki podczerwieni. Wbudowany, unikalny mechanizm naśladuje ruchy pająka. Sterowanie dwukanałowe pozwala kontrolować ruch dwóch różnych pajaków i np. organizować wyścigi z ich udziałem.

Dostarcza MALL
Hexbug Robaki Przytulaki Robaczek
1x

Hexbug Robaki Przytulaki Robaczek

41 zł

Robaki Przytulaki Robaczek marki Hexbug. Roboty te są okrągłe, trwałe i całkowicie bezpieczne dla niemowlaków. Ich ciała wibrują i mkną po podłodze, inicjując zabawę. Idealne by dzieci mogły je podnosić lub pełzać za nimi.

Dostarcza MALL
Hexbug Skarabeusz, zielony
16x

Hexbug Skarabeusz

63 zł

Scarab marki Hexbug jest świetną propozycją aby zacząć swoją przygodę z mikro robotami. Dzięki fosforyzującym wykończeniom fantastycznie wygląda w ciemności. Jest doskonałą zabawką interaktywną dla starszych dzieci.

Dostarcza MALL
Little Tikes Świecąca fontanna, fioletowa
15x

Little Tikes Świecąca fontanna, fioletowa

50 zł

Świecąca fontanna, fioletowa marki Little Tikes. Zabawka może unosić się na powierzchni wody, świecąc i tryskając wodą wokół! Kąpiel z nią stanie się przyjemnością.

Dostarcza MALL
Little Tikes Świecąca fontanna Krab
15x

Little Tikes Świecąca fontanna Krab

50 zł

Świecąca fontanna Krab Little Tikes – czerwona pozwoli urozmaicić każdą, dziecięcą kąpiel. Umieszczona na powierzchni wody zaczyna świecić na czerwono i obracać się, a z jej grzbietu rozpryskuje strumień wody. Fontanna ta sprawi, że kąpiel w wannie czy basenie stanie się wspaniałą zabawą!

Dostarcza MALL