Znaleziono: 13

Przepraszamy, ale obecnie w tej kategorii nie są dostępne żadne produkty.

Baby Art Ramka My Baby Touch
95 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ramka Baby Art My Baby Touch oferuje osobne miejsce na zdjęcie i odcisk palca lub stopy Twojego dziecka.


BabyArt Galeria małego artysty 34120146
79 zł

Galeria małego artysty Baby Art 34120146 pozwoli Ci wyeksponować pierwsze rysunki i namalowane z pomocą rączek lub pędzla abstrakcyjne obrazy Twojego dziecka. Ramka wykonana z naturalnego drewna w szarym kolorze świetnie wygląda na ścianie. Pomieści maksymalnie 100 kartek z pracami malucha.


BabyArt Odcisk do zawieszania 34120021
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Odcisk do zawieszania Baby Art 34120021 pozwoli Ci zachować na całe życie bezcenne wspomnienia związane z okresem niemowlęcym Twojego małego skarbu. Na bezpiecznej dla dziecka masie gipsowej możesz odcisnąć jego nóżki lub rączki, a gotowy medalion powiesić na tasiemce lub podarować bliskim.


BabyArt ramka Happy Frame
60 zł

Ramka Baby Art Happy Frame to uroczy zestaw, który zapewni świetną zabawę maluchom i ich rodzicom. Stanowi fantastyczną dekorację do pokoju dziecięcego i wspaniałą pamiątkę w jednym. Wykonanie jest łatwe, szybkie i całkowicie bezpieczne dla dziecka. Doskonały na prezent.


BabyArt ramka na zdjęcia My Baby Touch Scandinavian (edycja limitowana)
79 zł

69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ramka na zdjęcia BabyArt My Baby Touch Scandinavian idealnie sprawdzi się zarówno jako oprawa do zdjęć, jak i piękna pamiątka z dzieciństwa. Wyposażona jest także w miejsce na umieszczenie odcisku stopy lub dłoni małego dziecka.


BabyArt ramka na zdjęcia Sculpture Frame Honey
129 zł

Ramka na zdjęcia BabyArt Sculpture Frame Honey wykonana z drewna, idealnie sprawdzi się zarówno jako oprawa do zdjęć, jak i piękna pamiątka z dzieciństwa. Wyposażona jest także w miejsce na umieszczenie trójwymiarowego odlewu stopy lub dłoni małego dziecka.


BabyArt ramka Superposed Handprints White
109 zł

Ramka Superposed Handprints White marki BabyArt została zaprojektowana, by pomieścić odciski dłoni wszystkich członków rodziny, od największego do najmniejszego. Nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo sprawia, że będzie świetnie pasować do każdego domu. Wykonanie jest szybkie, łatwe oraz bezpieczne dla zdrowia.


BabyArt ramka Wall Print Frame
75 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ramka Baby Art Wall Print oferuje miejsce na zdjęcie oraz odcisk dłoni lub stopy dziecka. To urocza dekoracja do pokoju dziecięcego i wspaniała pamiątka w jednym. Wykonanie jest łatwe, szybkie i całkowicie bezpieczne dla dziecka.


BabyArt Ramka z odciskiem
63 zł

Ramka z odciskiem Baby Art pozwoli na uchwycenie niezapomnianych chwil z pierwszych miesięcy życia dziecka. Za pomocą fotografiiodcisku stóp lub dłoni stworzysz doskonałą pamiatkę, którą maluch będzie mógł obejrzeć w przyszłości. Masa gipsowa została przetestowana dermatologicznie i nie zagraża zdrowiu dziecka.


Goldbuch Pudełko na wspomnienia
99 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Goldbuch Pudełko na wspomnienia skrywa w sobie 3 szufladki, kopertę i inne schowki na wszystko, co jest dla Ciebie cenne lub co masz ochotę zatrzymać. Pudełko może być też pięknym prezentem dla przyszłej czy świeżo upieczonej mamy.


Goldbuch Pudełko na wspomnienia "Sówka"
99 zł

85 zł

Goldbuch Pudełko na wspomnienia Sówka – pudełko skrywa w sobie 3 szufladki, kopertę i inne schowki na wszystko, co jest dla Ciebie z pierwszych chwili z dzidziusiem cenne i co masz ochotę zatrzymać. Pudełko może być też pięknym prezentem dla przyszłej/świeżo upieczonej mamy.


Goldbuch Pudełko na wspomnienia "Niedźwiadek"
99 zł

Obecnie niedostępne

Goldbuch Pudełko na wspomnienia Niedźwiadek – pudełko skrywa w sobie 3 szufladki, kopertę i inne schowki na wszystko, co jest dla Ciebie z pierwszych chwili z dzidziusiem cenne i co masz ochotę zatrzymać. Pudełko może być też pięknym prezentem dla przyszłej/świeżo upieczonej mamy.


Goldbuch Pudełko na wspomnienia "Słoń"
99 zł

Obecnie niedostępne

Goldbuch Pudełko na wspomnienia Słoń – pudełko skrywa w sobie 3 szufladki, kopertę i inne schowki na wszystko, co jest dla Ciebie z pierwszych chwili z dzidziusiem cenne i co masz ochotę zatrzymać. Pudełko może być też pięknym prezentem dla przyszłej/świeżo upieczonej mamy.