Elmex Szczoteczka do zębów dla dzieci od 3-6 lat

Elmex Szczoteczka do zębów dla dzieci od 3-6 lat

Nr.: 100031964018
Sprzedaż partnerska
Szczoteczka do zębów dla dzieci w wieku przedszkolnym, 3 do 6 lat. Aby zachęcić pierwsze próby samooczyszczające, dać dziecku szczoteczki, który będzie pasował swoje umiejętności motorycznych. Pełny opis
Partner: Vivantis
15 zł
Z VAT
14 zł
-6%

W magazynie partnera 5 sztuk

27.01.2022 - 28.01.2022 dostawa partnerska
 

Towar partnera Vivantis

Sprzedaż jest obsługiwana przez MALL.PL, włącznie z ewentualnym zwrotem czy reklamacją.
Towar wysyłany jest z magazynu partnera.
Partner określa sposoby i ceny dostawy.

Nr.: 100031964018

Opis

Szczoteczka do zębów dla dzieci w wieku przedszkolnym, 3 do 6 lat.

Aby zachęcić pierwsze próby samooczyszczające, dać dziecku szczoteczki, który będzie pasował swoje umiejętności motorycznych. Najlepszym wyborem jest specjalna szczoteczka do zębów dla dzieci z uchwytem łatwy chwyt i antypoślizgową, małej głowicy czyszczącej i miękkim włosiem. Szczoteczka do zębów dla dzieci pomaga dzieciom w jaki sposób uczyć się poprzez zabawę prawidłowo czyścić zęby.

cechy:

  • mała głowica czyszcząca jest szczególnie odpowiednia dla dzieci.
  • miękkie zaokrąglone włókna czyste zęby mleczne szczególnie dokładnie i delikatnie
  • Uchwyt antypoślizgowy z oznaczeniami prowadzących opracowanych wspólnie z ekspertami w ergonomii nadaje się do wszelkich form chwytania, że ​​dzieci w tej grupie wiekowej użytku.
  • Pole żółte nici = Urządzenie do dozowania odpowiedniej ilości pasty do zębów dla dzieci, o wielkości ziarna grochu, zalecany przez stomatologów.
Jak korzystać:

W ciągu trzech lat, dzieci zazwyczaj tworzą kompletną liczbę zębów mlecznych, pod którym już zaczyna się w górnej i dolnej szczęce rozwijającego się zębów stałych. Dla dzieci w wieku przedszkolnym wykonać z dzieckiem regularnego i systematycznego czyszczenia (żucie, powierzchnie zewnętrzne i wewnętrzne boczne zębów) i nadzorować sposób ich powodzenia.