Elmex Szczoteczka do zębów dla dzieci od 3-6 lat

Marka: Elmex Nr katalogowy: 100031964018

Sprzedaż partnerska

Elmex Szczoteczka do zębów dla dzieci od 3-6 lat

Szczoteczka do zębów dla dzieci w wieku przedszkolnym, 3 do 6 lat. Aby zachęcić pierwsze próby samooczyszczające, dać dziecku szczoteczki, który będzie pasował swoje umiejętności motorycznych. Pełny opis

13

13 zł Z VAT

Nr katalogowy: 100031964018

Pełny opis

Opis produktu

Szczoteczka do zębów dla dzieci w wieku przedszkolnym, 3 do 6 lat.

Aby zachęcić pierwsze próby samooczyszczające, dać dziecku szczoteczki, który będzie pasował swoje umiejętności motorycznych. Najlepszym wyborem jest specjalna szczoteczka do zębów dla dzieci z uchwytem łatwy chwyt i antypoślizgową, małej głowicy czyszczącej i miękkim włosiem. Szczoteczka do zębów dla dzieci pomaga dzieciom w jaki sposób uczyć się poprzez zabawę prawidłowo czyścić zęby.

cechy:

  • mała głowica czyszcząca jest szczególnie odpowiednia dla dzieci.
  • miękkie zaokrąglone włókna czyste zęby mleczne szczególnie dokładnie i delikatnie
  • Uchwyt antypoślizgowy z oznaczeniami prowadzących opracowanych wspólnie z ekspertami w ergonomii nadaje się do wszelkich form chwytania, że ​​dzieci w tej grupie wiekowej użytku.
  • Pole żółte nici = Urządzenie do dozowania odpowiedniej ilości pasty do zębów dla dzieci, o wielkości ziarna grochu, zalecany przez stomatologów.
Jak korzystać:

W ciągu trzech lat, dzieci zazwyczaj tworzą kompletną liczbę zębów mlecznych, pod którym już zaczyna się w górnej i dolnej szczęce rozwijającego się zębów stałych. Dla dzieci w wieku przedszkolnym wykonać z dzieckiem regularnego i systematycznego czyszczenia (żucie, powierzchnie zewnętrzne i wewnętrzne boczne zębów) i nadzorować sposób ich powodzenia.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ szczoteczki szczoteczka
Oznaczenie dziecięce