33 Element 331529

Marka: 33 Element Nr katalogowy: 100002376783

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

33 Element 331529

Nowoczesne szwajcarska marka Element 33 do swoich zegarków wysokiej jakości zyskała miliony fanów i zwolenników na całym świecie. Utracić swój urok też. Pełny opis

943

943 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nowoczesne szwajcarska marka Element 33 do swoich zegarków wysokiej jakości zyskała miliony fanów i zwolenników na całym świecie. Utracić swój urok też. Ciemnoniebieski Dial męskie zegarki opiera się na minimalistyczny design – tylko zakłócić jego wąskie dłonie i indeksów, są też małe datownik i konieczne logo marki. Zegarki gładki szyte skórzanym paskiem w ciemnym niebieskim odcieniu, który pasuje do Ciebie jak ulał. Udekorować akcesorium, które zamieni się w prawdziwy dżentelmen.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy niebieski
Szkło szafirowe
Widoczna data tak
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 45 mm