33 Element 331630

Marka: 33 Element Nr katalogowy: 100002377505

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

33 Element 331630

Ten zegarek znaki 33 Element są doskonałym uzupełnieniem rozjaśnić swój wygląd. Czarna tarcza ozdobione wąskim srebrnym ręce, indeksy i logo marki. Dial sapphire szklaną pokrywę, która jest odporna na zarysowania i nawet po latach zużycia zachowuje wspaniały połysk. Pełny opis

531

531 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Ten zegarek znaki 33 Element są doskonałym uzupełnieniem rozjaśnić swój wygląd. Czarna tarcza ozdobione wąskim srebrnym ręce, indeksy i logo marki. Dial sapphire szklaną pokrywę, która jest odporna na zarysowania i nawet po latach zużycia zachowuje wspaniały połysk. Zegarki gładka szyte pasek skóry w kolorze czarnym. Te zegarki są odpowiednie na każdą okazję.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło szafirowe
Szerokość 33 mm
Wysokość 37 mm