Adexe 1868/05

Marka: Adexe Nr katalogowy: 100002335292

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Adexe 1868/05

Prostota jest jego wytrzymałość i wie nawet oglądać Adex marki. Model męska z różowym pozłacanej stali sprawy, że po podłączeniu nadgarstek pokocha. Na czarnej tarczy znaleźć złote indeksy, szczupłe dłonie i oddzielnego chronografu sekundy ręce. Pełny opis

202

202 zł z VAT 404 zł, oszczędzasz 202 zł (50 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Prostota jest jego wytrzymałość i wie nawet oglądać Adex marki. Model męska z różowym pozłacanej stali sprawy, że po podłączeniu nadgarstek pokocha. Na czarnej tarczy znaleźć złote indeksy, szczupłe dłonie i oddzielnego chronografu sekundy ręce. Stylowe i wygodne kawałek ponadczasowy design umożliwia płynną czarny skórzany pasek, nadaje się na każdą okazję.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 46 mm