Adexe 1886B-04

Marka: Adexe Nr katalogowy: 100002335284
Adexe 1886B-04

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Adexe 1886B-04

Stylowe męskie zegarki z marką Adex warsztatów są idealne dla nowoczesnych mężczyzn, którzy szukają ciekawego kawałka, który łatwo dostosowuje się z ubrania w szafie. Prawo zegarek Adex, który na swoich białych wyświetlaczy telefonicznych oprócz klasycznego czas, data i dzień tygodnia. Pełny opis

200

200 zł z VAT 400 zł, oszczędzasz 200 zł (50 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :17.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Stylowe męskie zegarki z marką Adex warsztatów są idealne dla nowoczesnych mężczyzn, którzy szukają ciekawego kawałka, który łatwo dostosowuje się z ubrania w szafie. Prawo zegarek Adex, który na swoich białych wyświetlaczy telefonicznych oprócz klasycznego czas, data i dzień tygodnia. Wszystko jest starannie umieszczone w obudowie ze stali i stali uzupełnia jednostka Milan ruch, który jest idealnie dostosowany do nadgarstka.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa szary
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 48 mm