Anne Klein AK / 2472TMGB

Marka: Anne Klein Nr katalogowy: 100002427230
Anne Klein AK / 2472TMGB

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Anne Klein AK / 2472TMGB

Czy zdecydować się na sukienkę osłony lub podarte dżinsy z Converse zegarków marki zaprojektowane przez Anne Klein strój jest zawsze doskonale melodie. Pełny opis

557

557 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :19.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zdecydować się na sukienkę osłony lub podarte dżinsy z Converse zegarków marki zaprojektowane przez Anne Klein strój jest zawsze doskonale melodie. Ich perła wybierania w cienkiej szampana ma bardzo czyste wrażenie – po prostu przeszkadzać jednolitość maleńkie złote ręce i trzy indeksy, które koron odpowiedniego diamentu w pozycji 12. Pozłacany tuleja oporowa i dać cały wygląd luksusu. Podaruj sobie akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy perla
Szkło mineralne
Szerokość 30 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 34 mm