Bentime 004-9MB-PT11894F

Marka: Bentime Nr katalogowy: 100002335885

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Bentime 004-9MB-PT11894F

Zegarki Bentime są Bentime wśród wszystkich pań, które lubią stylowe akcesoria. Na pierwszy rzut oka zadziwi Cię twarzowa maska ​​z motywem kwiatowym, która wygląda niesamowicie niesamowicie. Wszystko to pokryte jest trwałym mineralnym szkiełkiem. Pełny opis

134

134 zł z VAT 147 zł, oszczędzasz 13 zł (8 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :19.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Bentime są Bentime wśród wszystkich pań, które lubią stylowe akcesoria. Na pierwszy rzut oka zadziwi Cię twarzowa maska ​​z motywem kwiatowym, która wygląda niesamowicie niesamowicie. Wszystko to pokryte jest trwałym mineralnym szkiełkiem . Połączenie srebrnego etui i szarego paska jest pięknie usunięte na nadgarstku. Ciesz się Bentime a będziesz po prostu nieodparty.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa syntetyczny
Materiał ciała metal
Wodoodporność nie
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa szary
Kolor tarczy wielokolorowy
Szkło mineralne
Szerokość 36 mm
Wysokość 40 mm