Bentime 005-03524A

Marka: Bentime Nr katalogowy: 100002335729

Sprzedaż partnerska

Bentime 005-03524A

Te panie zegarek marki Bentime przeznaczone są dla kobiety, która szuka eleganckim akcesorium. Na pierwszy rzut oka, przyciągnąć przezroczystą białą tarczę, która jest ozdobiona srebrnymi rąk i prostych wskaźników. Pełny opis

170

170 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Te panie zegarek marki Bentime przeznaczone są dla kobiety, która szuka eleganckim akcesorium. Na pierwszy rzut oka, przyciągnąć przezroczystą białą tarczę, która jest ozdobiona srebrnymi rąk i prostych wskaźników. Obudowa i napięcia są wykonane z nieszlachetnego metalu, i tworzą jedną całość, dzięki czemu wygląd zegarek jako biżuterii. Postawić na zegarek, który nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa metal
Materiał ciała metal
Wodoodporność nie
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 35 mm
Wysokość 39 mm