Bentime 005-9MA-10311A

Marka: Bentime Nr katalogowy: 100002335642

Sprzedaż partnerska

Bentime 005-9MA-10311A

Zegarki z popularnym warsztatowej marki Bentiu, dzięki swojej klasycznej unisex projektu będzie pasować do niemal każdego stroju. Biała tarcza ozdobiona srebrnymi kontrastowymi ręce i indeksów, jest również okno datownika. Zegarki tradycyjne szwy czarny pasek skórzany zwykły. Pełny opis

162

162 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki z popularnym warsztatowej marki Bentiu, dzięki swojej klasycznej unisex projektu będzie pasować do niemal każdego stroju. Biała tarcza ozdobiona srebrnymi kontrastowymi ręce i indeksów, jest również okno datownika. Zegarki tradycyjne szwy czarny pasek skórzany zwykły. Postaw na akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała metal
Wodoodporność nie
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 42 mm
Wysokość 46 mm