Bentime 005-9MA-10311B

Marka: Bentime Nr katalogowy: 100002335730

Sprzedaż partnerska

Bentime 005-9MA-10311B

zegarki męskie marki Bentime przeznaczony dla wszystkich współczesnych mistrzów. Na pierwszy rzut oka, przyciągnąć tarczę czekoladowy brąz, który jest ozdobiony oryginalnymi rąk i indeksy pozłacane, są też niezbędne datownik. Pełny opis

170

170 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

zegarki męskie marki Bentime przeznaczony dla wszystkich współczesnych mistrzów. Na pierwszy rzut oka, przyciągnąć tarczę czekoladowy brąz, który jest ozdobiony oryginalnymi rąk i indeksy pozłacane, są też niezbędne datownik. Na chromowanej obudowie kontynuuje brązowy prawdziwy skórzany pasek, który doskonale komponuje się z tarczy. Postawić na zegarek, który nadaje się do codziennego noszenia.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność nie
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy brązowy
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 42 mm
Wysokość 50 mm