Bentime 005-DSL11489B

Marka: Bentime Nr katalogowy: 100002335055
Bentime 005-DSL11489B

Sprzedaż partnerska

Bentime 005-DSL11489B

Czy zdecydować się na wypoczynku lub formalnego stroju, oglądać Bentiu Twój styl jest zawsze doskonałym uzupełnieniem. Wymiarowe metalowa obudowa łączy się z ciągnącego uzoučkým wygląda bardzo skuteczny i daje się pokrętło otoczony przez tradycyjne czarne cyframi. Pełny opis

167

167 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zdecydować się na wypoczynku lub formalnego stroju, oglądać Bentiu Twój styl jest zawsze doskonałym uzupełnieniem. Wymiarowe metalowa obudowa łączy się z ciągnącego uzoučkým wygląda bardzo skuteczny i daje się pokrętło otoczony przez tradycyjne czarne cyframi. Ponadczasowe wzornictwo bicolor daje zegarka nowoczesny wygląd. Tchnij życie w swoje akcesorium wygląd, że nikt nie może przeoczyć.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa metal
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność nie
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa wielokolorowy
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 43 mm
Wysokość 47 mm