Bentime 007-9MB-11956B

Marka: Bentime Nr katalogowy: 100002792012
Bentime 007-9MB-11956B

Sprzedaż partnerska

Bentime 007-9MB-11956B

Zegarki Bentime świetnie Bentime się w Twoim wolnym czasie. Na jasnej twarzy są tylko pozłacane proste dłonie z indeksami i logo marki. Zegarki z pozłacaną lunetą z szklanymi kamieniami są w całości wykonane z metalu nieszlachetnego. Pełny opis

202

202 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Bentime świetnie Bentime się w Twoim wolnym czasie. Na jasnej twarzy są tylko pozłacane proste dłonie z indeksami i logo marki. Zegarki z pozłacaną lunetą z szklanymi kamieniami są w całości wykonane z metalu nieszlachetnego. Zanurz się w stylowym zegarku Bentime który sprawi, że będziesz codziennym towarzyszem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa metal
Materiał ciała metal
Wodoodporność nie
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość pasa 16 mm
Szerokość 36 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 41 mm