Bentime E038-1K53FBA

Marka: Bentime Nr katalogowy: 100002335717

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Bentime E038-1K53FBA

Kobiety zegarek marki Bentime ciebie w pierwszej konstrukcji wzrok celozlatým. Biała tarcza ozdobiona kamieniami szklanych, które zastąpiły klasyczne indeksy, złote ręce i trzy chronografy. Obudowa wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a także jest wyposażony w szklanych kamieni. Pełny opis

326

326 zł z VAT 640 zł, oszczędzasz 314 zł (49 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kobiety zegarek marki Bentime ciebie w pierwszej konstrukcji wzrok celozlatým. Biała tarcza ozdobiona kamieniami szklanych, które zastąpiły klasyczne indeksy, złote ręce i trzy chronografy. Obudowa wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a także jest wyposażony w szklanych kamieni. Model ten będzie zadowolić każdą kobietę, która szuka stylowy dodatek.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 39 mm
Wysokość 43 mm