Bentime E3565-CR5-1

Marka: Bentime Nr katalogowy: 100002335080

Sprzedaż partnerska

Bentime E3565-CR5-1

Zegarki z popularnych marek Bentiu, dzięki klasycznym wzornictwie będzie pasować do niemal każdego stroju. Szara tarcza ozdobiona kontrastującymi rąk, indeksów i okna datownik na pozycji numer 3. nadgarstek oglądać tradycyjne szyte czarny skórzany pasek z krokodyli wzór. Pełny opis

211

211 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki z popularnych marek Bentiu, dzięki klasycznym wzornictwie będzie pasować do niemal każdego stroju. Szara tarcza ozdobiona kontrastującymi rąk, indeksów i okna datownik na pozycji numer 3. nadgarstek oglądać tradycyjne szyte czarny skórzany pasek z krokodyli wzór. Postaw na ponadczasową akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy szary
Szkło mineralne
Szerokość 36 mm
Wysokość 40 mm