Boccia Titanium 3273-06

Marka: Boccia Titanium Nr katalogowy: 100002646213

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Boccia Titanium 3273-06

Zegarki niemieckiej marki Boccia Titanium wykonane są dla wszystkich pań lubiących klasyczne dodatki. Ich twarz o białej twarzy oparta jest na klasycznym wzornictwie – jest ozdobiona tylko srebrnymi opaskami i indeksami. Gładki skórzany pasek jest czarny. Pełny opis

452

452 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki niemieckiej marki Boccia Titanium wykonane są dla wszystkich pań lubiących klasyczne dodatki. Ich twarz o białej twarzy oparta jest na klasycznym wzornictwie – jest ozdobiona tylko srebrnymi opaskami i indeksami. Gładki skórzany pasek jest czarny. Ale na pewno pokochasz pozłacaną, różową obudowę z tytanu, która sprawia, że ​​zegarki są niezwykle lekkie i antyalergiczne . Zanurz się w dodatku, który da ci ponadczasowy wygląd.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała tytan, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 36 mm
Wysokość 40 mm