Boccia Titanium 3276-01

Marka: Boccia Titanium Nr katalogowy: 100002646221
Boccia Titanium 3276-01

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Boccia Titanium 3276-01

Zegarek marki z warsztatu Boccia Titanium jest idealnym miejscem dla wszystkich pań z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Ich jasny twarz ma bardzo czyste wrażenie – jest ozdobiona srebrnymi spiczastych rąk i jasnych kryształów na indeksie kasowym. Pełny opis

452

452 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki z warsztatu Boccia Titanium jest idealnym miejscem dla wszystkich pań z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Ich jasny twarz ma bardzo czyste wrażenie – jest ozdobiona srebrnymi spiczastych rąk i jasnych kryształów na indeksie kasowym. Największym atutem Boccia przypadku zegarka Tytan jest wykonany z tytanu. Dzięki tej modnej sztukę niezwykle lekkie i hipoalergiczne. Nadgarstek zegarek szyty skórzany pasek z cienkiej patyny. Podaruj sobie dodatek, który stanie się nieodłącznym towarzyszem codziennych przygód.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała tytan
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne