Boccia Titanium 3279-01

Marka: Boccia Titanium Nr katalogowy: 100002646442
Boccia Titanium 3279-01

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Boccia Titanium 3279-01

Zegarki z warsztatu Boccia Titanium zachwycą wszystkie panie w klasycznych akcesoriach. Ich płyta czołowa w przyjemnym pastelowoszarym kolorze ozdobiona jest tylko smukłymi srebrnymi dłońmi i indeksami. Gładki skórzany pasek harmonizuje również z tarczą. Pełny opis

452

452 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki z warsztatu Boccia Titanium zachwycą wszystkie panie w klasycznych akcesoriach. Ich płyta czołowa w przyjemnym pastelowoszarym kolorze ozdobiona jest tylko smukłymi srebrnymi dłońmi i indeksami. Gładki skórzany pasek harmonizuje również z tarczą. Największą zaletą jest tytanowy worek , który jest niesamowicie lekki i hipoalergiczny – zegarek może również nosić metalowe alergeny. Postaw na dodatek, który możesz naprawdę wziąć na wszystko.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała tytan
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa szary
Kolor tarczy szary
Szkło szafirowe
Szerokość 31 mm
Głębokość (mm) 6 mm
Wysokość 35 mm