Boccia Titanium Royce 3246-02

Marka: Boccia Titanium Nr katalogowy: 100002645069

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Boccia Titanium Royce 3246-02

Eleganckie panie oglądać Boccia Titanium przyciągnąć czystą i prostą konstrukcję. Klasyczny skórzany pasek i łatwe do odczytania tarcza z rękawa koloru różowego złota sprawia, że ​​zegarek odpowiedniego akcesorium na każdą okazję. Pełny opis

660

660 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :16.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Eleganckie panie oglądać Boccia Titanium przyciągnąć czystą i prostą konstrukcję. Klasyczny skórzany pasek i łatwe do odczytania tarcza z rękawa koloru różowego złota sprawia, że ​​zegarek odpowiedniego akcesorium na każdą okazję.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków klasyczny
Materiał pasa skóra
Materiał ciała tytan, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy biały
Szkło szafirowe
Szerokość 33 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 37 mm