Boccia Titanium Royce 3592-02

Marka: Boccia Titanium Nr katalogowy: 100002645746
Boccia Titanium Royce 3592-02

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Boccia Titanium Royce 3592-02

Eleganckie męskie zegarek Boccia Titanium przyciągnąć czystą i prostą konstrukcję. Używane w swoich orbitach pokrętło. Godna skórzany pasek i czytelny tarcza zegarka sprawia odpowiedniego akcesorium na każdą okazję. . Pełny opis

787

787 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Eleganckie męskie zegarek Boccia Titanium przyciągnąć czystą i prostą konstrukcję. Używane w swoich orbitach pokrętło. Godna skórzany pasek i czytelny tarcza zegarka sprawia odpowiedniego akcesorium na każdą okazję.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała tytan, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy biały
Szkło szafirowe
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 46 mm