Calvin Klein Alliance K5R31146

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002645034

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Calvin Klein Alliance K5R31146

Luksusowy męskie zegarki Calvin Klein uciesze mężczyzny, który preferuje elegancję, smak i czyste linie. Zegarki są wykonane z wysokiej jakości stali z białą tarczą z datą okna. Szwajcarski zegarki Calvin Klein są luksusy nie tylko strój społecznego. Pełny opis

1296

1 296 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Luksusowy męskie zegarki Calvin Klein uciesze mężczyzny, który preferuje elegancję, smak i czyste linie. Zegarki są wykonane z wysokiej jakości stali z białą tarczą z datą okna. Szwajcarski zegarki Calvin Klein są luksusy nie tylko strój społecznego.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy biały
Szkło szafirowe
Widoczna data tak
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 42 mm