Calvin Klein Cheers K8N23146

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002646356
Calvin Klein Cheers K8N23146

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Calvin Klein Cheers K8N23146

Nie możesz się zdecydować czy przypiąć zegarek naręczny lub luksusowe stylowe bransoletki? Następnie przejdź do zegarka mody zaprojektowanej przez marki Calvin Klein , które są zarówno. Pełny opis

1118

1 118 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Nie możesz się zdecydować czy przypiąć zegarek naręczny lub luksusowe stylowe bransoletki? Następnie przejdź do zegarka mody zaprojektowanej przez marki Calvin Klein , które są zarówno. Ich srebrny wybierania inspiruje jego minimalistyczny wygląd – jedyną rzeczą, która zakłóca jego powierzchnię, są bardzo wąskie dłonie, cztery indeksy, marki, logo oraz informacje, które są gospodarstwa zegarka, który może pochwalić się prestiżowym oznaczenie jakości Swiss Made. Najbardziej widocznym elementem jest na pewno ruch składa się z różnych artykułów na nadgarstku, które wyróżniają się pięknie. Zapraszamy na dodatek, że zawsze zamieni się w prawdziwą damę.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 32 mm
Wysokość 32 mm