Calvin Klein City K2G22143

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002935156
Calvin Klein City K2G22143

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaNowość

Calvin Klein City K2G22143

Minimalizm, ponadczasowy design i umiejętność dopracowania niemal każdego stroju. Właśnie takie są damskie zegarki fashionMarka Calvin Klein. Ich czarna tarcza ustawia się w prostym stylu – jedyną rzeczą, która koliduje z jej wyjątkowością, są ograniczone świecące dłonie i proste wskaźniki. Pełny opis

1118

1 118 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Minimalizm, ponadczasowy design i umiejętność dopracowania niemal każdego stroju. Właśnie takie są damskie zegarki fashionMarka Calvin Klein . Ich czarna tarcza ustawia się w prostym stylu – jedyną rzeczą, która koliduje z jej wyjątkowością, są ograniczone świecące dłonie i proste wskaźniki. Ale zdecydowanie się w nim zakochujesz etuioraz uchwyt ze stali nierdzewnej, który przekonuje Cię do pierwszego kontaktu z najwyższą jakością. Udekoruj swój szwajcarski nadgarstek dodatkiem, aby przekonać wszystkich o swoim wyrafinowanym smaku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 37 mm
Wysokość 41 mm