Calvin Klein dostojny K3G23126

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002725808

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Calvin Klein dostojny K3G23126

damskiZegarek Calvin Klein ze stalową kopertą i naprężeniem Srebrny Dzięki temu, że maska ​​doskonale uzupełnia funkcję, a dodatkowo komputery kieszonkowe doskonale wyglądają i idealnie pasują na każdą okazję. Zanurz się również w luksusie zegarków Tissot. . Pełny opis

1126

1 126 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

damskiZegarek Calvin Klein ze stalową kopertą i naprężeniem Srebrny Dzięki temu, że maska ​​doskonale uzupełnia funkcję, a dodatkowo komputery kieszonkowe doskonale wyglądają i idealnie pasują na każdą okazję. Zanurz się również w luksusie zegarków Tissot .


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 33 mm
Głębokość (mm) 7.5 mm
Wysokość 37 mm