Calvin Klein High Noon K8M21121

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002646354
Calvin Klein High Noon K8M21121

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Calvin Klein High Noon K8M21121

Czy zakładanie suit dopasowanych lub wygodną koszulę rekreacyjne z podarte dżinsy, zegarki zaprojektowane przez markę mody Calvin Klein strój jest zawsze doskonale melodie. Ich czarna tarcza stawia na klasycznym wyglądzie – ozdobione bardzo wąskim srebra rąk i indeksów. Pełny opis

1162

1 162 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zakładanie suit dopasowanych lub wygodną koszulę rekreacyjne z podarte dżinsy, zegarki zaprojektowane przez markę mody Calvin Klein strój jest zawsze doskonale melodie. Ich czarna tarcza stawia na klasycznym wyglądzie – ozdobione bardzo wąskim srebra rąk i indeksów. Obudowa wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a także Milan ruch, który dostosowuje się do każdego obwodu nadgarstka, bez potrzeby specjalistycznego skurczu. Odpręż się z jakości Swiss Made prestiżowym oznaczeniem i być w każdej chwili prawo dżentelmenem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 40 mm
Wysokość 44 mm