Calvin Klein Miasto K2G2G121

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002645885

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Calvin Klein Miasto K2G2G121

Zegarki zaprojektowany przez Calvin Klein jest dla wszystkich mężczyzn z zamiłowaniem do wysokiej jakości i precyzji przetworzonej żywności. Jedyną rzeczą, która zaburza jednorodność czarną tarczą, ręce są wąskie i małe indeksy podszewka jego obwodzie. Pełny opis

1119

1 119 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki zaprojektowany przez Calvin Klein jest dla wszystkich mężczyzn z zamiłowaniem do wysokiej jakości i precyzji przetworzonej żywności. Jedyną rzeczą, która zaburza jednorodność czarną tarczą, ręce są wąskie i małe indeksy podszewka jego obwodzie. Zegarki naręczne mocowane Mediolan wyciągnąć ze stali nierdzewnej. Po przypiąć go, poczujesz na własnej skórze najwyższą jakość oznaczone Swiss Made.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 43 mm
Wysokość 51 mm