Calvin Klein Minimal K3M22123

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002646176
Calvin Klein Minimal K3M22123

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Calvin Klein Minimal K3M22123

Klasyczna seria zegarków Calvin Klein Minimal są właściwym wyborem dla wszystkich kobiet, które vsázejí eleganckie akcesoria. Nadgarstek mocowane są z stali na rozciąganie Mediolanu. Stal nierdzewna jest również produkowany w przypadku zegarka. Pełny opis

896

896 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Klasyczna seria zegarków Calvin Klein Minimal są właściwym wyborem dla wszystkich kobiet, które vsázejí eleganckie akcesoria. Nadgarstek mocowane są z stali na rozciąganie Mediolanu. Stal nierdzewna jest również produkowany w przypadku zegarka. W tym modelu, zwłaszcza zujme ponadczasową czarna tarcza z logo marki. Model oferuje prostotę i miękkości kształtów z litego paskiem i doskonale uzupełnia swój strój.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 35 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 39 mm