Calvin Klein Minimal K3M221Y6

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002646174
Calvin Klein Minimal K3M221Y6

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Calvin Klein Minimal K3M221Y6

marki Calvin Klein słynie z ponadczasowych akcesoriów w wysokiej jakości. Japonki mody legendy i ty i dołączyć zegarek na rękę z coraz kolekcja Minimal. Pełny opis

895

895 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

marki Calvin Klein słynie z ponadczasowych akcesoriów w wysokiej jakości. Japonki mody legendy i ty i dołączyć zegarek na rękę z coraz kolekcja Minimal. Ich jasny twarzy opiera się na czystej projektowania – jedyną rzeczą, która zakłóca jego powierzchnię, są bardzo wąskie dłonie, logo marki i informacja, że jest to najwyższej jakości Swiss Made oznakowane. Z pewnością pokochasz i Milan ruch, który dostosowuje się do każdego obwodu nadgarstka, bez potrzeby specjalistycznego skurczu. Poddać się do dodatku, które wskazują na jego wyrafinowanego smaku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 35 mm
Wysokość 39 mm