Calvin Klein Minimal K3M226G6

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002645766

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Calvin Klein Minimal K3M226G6

Klasyczne zegarki Calvin Klein są doskonałym wyborem dla wszystkich pań, które są zakłady na stylowych akcesoriów. Nadgarstek są przymocowane jakości skórzany pasek, prosty, czysty projekt tarczy jest idealny do własnych nawet tylko koszulę. Z tego kawałka będziesz zawsze elegancki. . Pełny opis

895

895 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Klasyczne zegarki Calvin Klein są doskonałym wyborem dla wszystkich pań, które są zakłady na stylowych akcesoriów. Nadgarstek są przymocowane jakości skórzany pasek, prosty, czysty projekt tarczy jest idealny do własnych nawet tylko koszulę. Z tego kawałka będziesz zawsze elegancki.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 35 mm
Głębokość (mm) 6.2 mm
Wysokość 39 mm