Calvin Klein Rise K7A23641

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002935141
Calvin Klein Rise K7A23641

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaNowość

Calvin Klein Rise K7A23641

Piękny kobiecy zegarek Calvin Klein z cienkim stalowym paskiem, który się na nim opiera etui również wykonane ze stali nierdzewnej. Obudowa i pchnięcie są pozłacane różowym złotem z wykończeniem PVD. Oryginalnie zaprojektowana i prosta czarna tarcza ozdobiona jest tylko złoconymi dłońmi. Pełny opis

1296

1 296 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Piękny kobiecy zegarek Calvin Klein z cienkim stalowym paskiem, który się na nim opiera etui również wykonane ze stali nierdzewnej. Obudowa i pchnięcie są pozłacane różowym złotem z wykończeniem PVD. Oryginalnie zaprojektowana i prosta czarna tarcza ozdobiona jest tylko złoconymi dłońmi. Możesz wziąć ten model prawie do każdego stroju, zarówno do codziennego noszenia, jak i do firmy.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa rózowe zloto
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 42 mm