Calvin Klein wąż K6E23141

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002645812

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Calvin Klein wąż K6E23141

Udekoruj prawdziwa perełka wśród zegarek. Ten oryginalny kawałek Calvin Klein chwyta obudowę oczu i ciągnie w kolorze srebrnym sprawdzony w połączeniu z czarnej tarczy. Dzięki wielkich artykułów na linii pasa i elegancką obudową może nosić zegarek zamiast biżuterii. . Pełny opis

920

920 zł z VAT 1 162 zł, oszczędzasz 242 zł (20 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Udekoruj prawdziwa perełka wśród zegarek. Ten oryginalny kawałek Calvin Klein chwyta obudowę oczu i ciągnie w kolorze srebrnym sprawdzony w połączeniu z czarnej tarczy. Dzięki wielkich artykułów na linii pasa i elegancką obudową może nosić zegarek zamiast biżuterii.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 28 mm
Wysokość 32 mm