Calvin Klein Zmysłowe wielkości. M K8E2M1Z6

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002646033
Calvin Klein Zmysłowe wielkości. M K8E2M1Z6

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Calvin Klein Zmysłowe wielkości. M K8E2M1Z6

Zegarki zaprojektowane przez charakterystyczny marki mody Calvin Klein można bezpiecznie nosić bransoletkę zamiast luksusu. Ich obudowa łączy się płynnie w stałej udaru i tworzy luksusowy design. Wrażenie to podkreślone przez ponadczasowym kolorze bicolor. Pełny opis

1482

1 482 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki zaprojektowane przez charakterystyczny marki mody Calvin Klein można bezpiecznie nosić bransoletkę zamiast luksusu. Ich obudowa łączy się płynnie w stałej udaru i tworzy luksusowy design. Wrażenie to podkreślone przez ponadczasowym kolorze bicolor. Małe srebrne pokrętło Zakłady wersję surową – jedyną rzeczą, która przeszkadza jej jednorodność, są bardzo wąskie dłonie i marką. Udekoruj swój nadgarstek w stylu i pieścić z najwyższej jakości oznaczone Swiss Made.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa rózowe zloto, srebrny, wielokolorowy
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 24.5 mm