Calvin Klein Zmysły wielkości. M K5N2M1Z6

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002645780

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Calvin Klein Zmysły wielkości. M K5N2M1Z6

luksusowy zegarki damskie Calvin Klein zachwyci kobietę, która kocha elegancję i prostotę. Calvin Klein zegarki szwajcarskie wykonane są z wysokiej jakości stali z białą tarczą. Zegarki są idealnym prezentem na specjalne okazje. . Pełny opis

1486

1 486 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

luksusowy zegarki damskie Calvin Klein zachwyci kobietę, która kocha elegancję i prostotę. Calvin Klein zegarki szwajcarskie wykonane są z wysokiej jakości stali z białą tarczą. Zegarki są idealnym prezentem na specjalne okazje.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa rózowe zloto, srebrny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 30 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 30 mm