Calypso Cyfrowy Man dla K5723 / 2

Marka: Calypso Nr katalogowy: 100002646069
Calypso Cyfrowy Man dla K5723 / 2

Sprzedaż partnerska

Calypso Cyfrowy Man dla K5723 / 2

Zegarki marki Calypso na pierwszy rzut oka Calypso wśród wszystkich dżentelmenów charakterystyczny akcesoria. Ich etui z charakterystyczną lunetą i guzikami, które dodają masywnego wyglądu. Zegarek jest przywiązany zielonym gumowym paskiem z ponadczasowym wzorem kamuflażu. Pełny opis

183

183 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki marki Calypso na pierwszy rzut oka Calypso wśród wszystkich dżentelmenów charakterystyczny akcesoria. Ich etui z charakterystyczną lunetą i guzikami, które dodają masywnego wyglądu. Zegarek jest przywiązany zielonym gumowym paskiem z ponadczasowym wzorem kamuflażu . Cyfrowy wyświetlacz jest wyraźny dzięki podziałowi na kilka części, dzięki czemu możesz cieszyć się funkcjami, które oferuje:

  • Podświetlenie elektryczne: Po naciśnięciu przycisku wyświetlacz świeci się przez 3 sekundy, dzięki czemu można go oglądać w środku nocy.
  • Stoper: dokładny do 1/100 sekundy z pomiarem siatki.
  • Zegary odliczające : liczenie wstecz po jednej sekundzie, ustawione na maksimum 24 godziny. Po upływie ustawionego czasu zegarek wydaje sygnał dźwiękowy.
  • Dual Time: umożliwia równoczesne wyświetlanie po raz drugi. Idealny dla wszystkich namiętnych podróżników, a także tych, którzy mają kogoś bliskiego za granicą.
  • Tryb 12/24: wybierz, czy czas będzie wyświetlany w formacie 12-godzinnym, czy 24-godzinnym.
  • Alarm: codzienny alarm, który alarmuje Cię każdego dnia o tej samej porze.
  • Co godzinę: co godzinę rozbrzmiewa sygnał dźwiękowy.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa zielony
Kolor tarczy szary
Szkło plastikowe
Podwójny czas tak
Stoper tak
Szerokość 48 mm
Głębokość (mm) 16 mm
Wysokość 55 mm